Kris Jenner kupiła nowego Rolls-Royce'a za 330 tys. dolarów! Kryzys? Nie u niej!

2020-12-11 8:53 kp
Kris Jenner
Autor: Rex Features/East News

Choć kryzys związany z pandemią koronawirusa dotknął bardzo wiele branż, jednak nie sprawił większych przykrości w rodzinie Kardashian-Jenner. Celebrytki nadal żyją na najwyższym poziomie i nie muszą oszczędzać na luksusowych wydatkach. I tak Kris Jenner właśnie sprawiła sobie nowy samochód, warty około miliona złotych. Bo... dlaczego nie?

Kris Jenner należy do tych szczęśliwców, z którymi kryzys wywołany pandemią obchodzi się bardzo łaskawie. Słynna momager ma tak wielkie oszczędności, że nawet, jeśli któryś z jej biznesów chwilowo będzie w gorszej kondycji, zdecydowanie nie wpłynie to na stan jej konta. I tak, podczas gdy świat walczy z koronawirusem, a instytucje wołają o pomoc, Kris Jenner kupuje sobie bajecznie drogie, luksusowe auto.

I choć oczywiście celebrytki nie mają obowiązku wspierać potrzebujących, ograniczać wydatki i żyć skromnie, było wiadomo, że luksusowy zakup Kris Jenner wywoła negatywne komentarze pod jej adresem.

Ultra drogie prezenty w rodzinie Kardashian Jenner

Pytanie 1 z 7
Kto kupił Kris czerwone Ferrari na 63 urodziny?

Kris Jenner i jej nowy Rolls-Royce

Kris Jenner została właśnie pierwszą w Stanach Zjednoczonych właścicielką nowego modelu Rolls-Royce'a Ghost 2021. Luksusowa limuzyna kosztowała matkę sióstr Kardashian-Jenner niebagatelne 332 tysiące dolarów, czyli około 1 milion 200 tysięcy złotych! Ekskluzywną transakcją pochwalił się diler samochodowy O'Gara Coach z Beverly Hills, u którego Kris Jenner nabyła auto.

Jesteśmy zachwyceni, że pierwszy Ghost dostarczony do Ameryki Północnej trafił do naszej ukochanej klientki, Kris Jenner!

- czytamy na profilu na Instagramie.

Kris Jenner to znana fanka marki Rolls-Royce. Gwiazda jest też właścicielką białego modelu Dawn i czarnego Cullinan. Nie ona jedyna w rodzinie kocha też luksusowe auta. Sama Kylie Jenner ma w swoim takie luksusowe auta jak Mercedes-Benz G63 SUV, Range Rover Autobiography, Mercedes-Benz Maybach S600, Ferrari 458 Italia, Rolls-Royce Ghost dwa modele Lamborghini Aventadors.

Zazdrościcie?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE