Kim Kardashian, Joe Exotic

i

Autor: AP/Associated Press/East News; Everett Collection/East News

Joe Exotic liczy na pomoc Kim Kardashian! Wyciągnie go z więzienia?

2020-12-09 14:00

Kim Kardashian już od kilku lat intensywnie kształci się, by pójść w ślady ojca i zostać prawniczką. Celebrytka ma już na swoim koncie kilka sukcesów w nagłaśnianiu spraw niesprawiedliwych wyroków, a teraz na jej pomoc liczy kolejny osadzony. To Joe Exotic, skazany za wykorzystywanie zwierząt i dwa zlecenia morderstwa. Kim Kardashian zajmie się jego sprawą?

Przed Kim Kardashian niepowtarzalna okazja na zrobienie prawdziwej kariery w branży prawniczej! Celebrytka, która miała już okazję przemawiać obok Donalda Trumpa w Białym Domu na temat swoich prawniczych ambicji, ma szansę zdobyć bardzo medialnego klienta. O pomoc do Kim Kardashian apeluje Joe Exotic!

Były właściciel ogrodu zoologicznego zwany "królem tygrysów", o którym Netflix nakręcił serial dokumentalny, odsiaduje wyrok więzienia za niezgodne z prawem wykorzystywanie zwierząt i wynajęcie płatnego zabójcy, który miał zabić walczącą z jego działalnością Carole Baskin. Joe Exotic został skazany w 2019 roku na 22 lata więzienia. Przez lata był znany z ekscentrycznego stylu życia, występów we własnym reality show i pokazami z udziałem dzikich zwierząt.

Jak donoszą media, teraz Joe Exotic liczy, że Kim Kardashian wyciągnie go z więzienia!

ESKA XD EXTRA

Kim Kardashian wyciągnie Joe Exotica z więzienia?

Jak donoszą amerykańskie media Joe Exotic wpadł na pomysł skontaktowania się z Kim Kardashian. Celebryta ma nadzieję, że Kim ma na tyle bliską relację z Donaldem Trumpem, że wyprosi u niego... ułaskawienie dla mężczyzny!

Wiem, że nigdy mnie nie spotkałaś i możesz nigdy nie chcieć, ale wierzę, że cenisz sobie wartości naszego wymiaru sprawiedliwości. Proszę, pomóż mi, po prostu wykorzystując 10 minut ze swojego życia i dzwoniąc do prezydenta Trumpa, aby spojrzał na mój 257-stronicowy wniosek o ułaskawienie. To wszystko to dowód, że jestem niewinny i proszę go o podpisanie ułaskawienia, abym mógł wrócić do domu, do [mojego męża] Dillona i mojego ojca.

- miał napisać skazany w liście do Kim Kardashian.

Być może Joe Exotica do listu zmotywowało halloweenowe przebranie celebrytki. W tym roku Kim Kardashian wraz z przyjacielem i dziećmi wystąpili na Halloween w przebraniach Carole Baskin, Joe Exotica i małych tygrysów.

Jeśli jednak Kim Kardashian naprawdę ma wywalczyć wolność dla Joe Exotica, musi się spieszyć - koniec kadencji Donalda Trumpa zbliża się wielkimi krokami!

Myślicie, że podejmie się tego zadania?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE