Kourtney Kardashian ZEPSUŁA Khloe i Kylie Jenner imprezę po Oscarach! Tę z Kingą Rusin?

2020-02-12 18:22 nk
Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian
Autor: Instagram.com/kourtneykardash

Wygląda na to, że konflikt między siostrami Kardashian naprawdę się nasila! Celebrytki bawiły się razem w oscarową noc na co najmniej dwóch imprezach. Khloe narzeka, że Kourtney "zrujnowała" wieczór jej i Kylie Jenner, a Kourt skarży się, że Khloe ją PORZUCIŁA w połowie imprezy!

Nieciekawie dzieje się w klanie Kardashianów. Między siostrami od wielu miesięcy dochodzi do spięć, a atmosfera zdaje się nadal gęstnieć!

Już przed zakończeniem 17. sezonu Keeping Up With The Kardashians, w grudniu, wszystko wskazywało na to, że już gorzej być nie może - Khloe i Kim "wsiadły" na Kourtney za to, że najstarsza z nich unika pokazywania przed kamerą swojego życia osobistego. Emisja serii zakończyła się, a siostry dalej się kłócą!

Kourtney i Khloe pokłóciły się na imprezie oscarowej!

Jak wiadomo, siostry Kardashian i Jenner obskoczyły co najmniej dwie duże celebryckie imprezy w oscarową noc. Bawiły się na prestiżowym Vanity Fair Oscar Party, a także na prywatnej balandze u Beyonce i Jay'a-Z - tej samej, na której brylowała Kinga Rusin.

Wygląda na to, że to właśnie na tej zamkniętej imprezie doszło do kłótni między Kardashiankami. Khloe Kardashian uchyliła rąbka tajemnicy na Twitterze, pisząc: 

Ugh, dlaczego Kylie Jenner i ja pozwoliłyśmy Kourtney Kardashian zrujnować naszą noc ostatniego wieczoru? Ugh.

Potem Khloe dodała jeszcze jeden tweet z oznaczeniem Kourt i wieloma wykrzyknikami.

Kourtney Kardashian nie pozostała siostrze dłużna. Celebrytka zamieściła na Instagramie zdjęcie z Khloe Kardashian i podpisem:

Wspólny wieczór, chociaż porzuciła mnie w jego połowie.

Jak myślicie, co wydarzyło się między siostrami? Może trzeba zapytać Kingę Rusin? Chociaż ona ma już zdecydowanie dosyć pytań o tamten wieczór...

NAJNOWSZE