Kinga Rusin na imprezie u Beyonce i Jay'a-Z z Adele, Rihanną i Leonardo DiCaprio!

2020-02-10 22:14 nk
Kinga Rusin i Adele
Autor: www.instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie szaloną imprezą wśród największych gwiazd! Polska dziennikarka ponoć rozmawiała z Adele o butach, poznała Rihannę, tańczyła z Leonardo DiCaprio za rękę, Bradley Cooper "posyłał jej uśmiechy", a Beyonce zazdrościła błyszczącego garnituru! Co jeszcze działo się na zamkniętej imprezie w klubie?

Na gali Oscary 2020 nie zabrakło polskich akcentów. 26 lutego w Dolby Theatre w Los Angeles pojawiła się ekipa filmu Boże Ciało z Janem Komasą na czele. Była też Katarzyna Łaska, która zaśpiewała wraz z Idiną Menzel i piosenkarkami z ośmiu innych krajów hit z Krainy Lodu 2. Prywatnie do Los Angeles przyleciała też Kinga Rusin, która poza oglądaniem oscarowej gali miała okazję poimprezować w prestiżowym gronie!

Kinga Rusin z Adele, Beyonce, Rihanną i innymi gwiazdami!

Kinga Rusin zrelacjonowała na Instagramie imprezę, na której bawiła się z cała śmietanką Los Angeles! Dziennikarka zamieściła na swoim profilu zdjęcie z mocno odchudzoną Adele. Polka przyznała, że w ogóle nie poznała piosenkarki, dopóki ta jej się nie przedstawiła! Panie rozmawiały ponoć o butach. Brytyjka miała namawiać Rusin na założenie kapci, które były rozdawane gościom w klubie, a następnie poznać ją z Rihanną, z którą Kinga przeprowadziła "miłą konwersację".

Dziennikarka zdradziła, że na ekskluzywnej imprezie bawiła się też z Jay'em-Z, który uczył ją imprezowego układu tanecznego, a Beyonce zazdrościła jej połyskującego garnituru. Tańczyła też za rękę z Leonardo DiCaprio i wymieniała spojrzenia z Bradley'em Cooperem, a Charlize Theron częstowała ją pizzą.

Na tym samym party bawiły się podobno także siostry Kardashian, Kanye West, Travis Scott, Lana del Rey, reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi ("z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam"), Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet i Spike Lee, a swój występ dał Puff Daddy.

Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć. Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu ... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (...). Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. (...) ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (...), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (...), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (...), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy (...). Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (...). Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬...

- wspomina Kinga Rusin.

Największe wrażenie z tego posta i tak robi Adele, która rzeczywiście wygląda nie do poznania! Rusin ocenia, że gwiazda schudła z 30 kilogramów i jest "szczupła jak przecinek".

Zazdrościcie Kindze?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku... Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu ... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa...😉 Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬... Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)
NAJNOWSZE