Kourtney Kardashian i Travis Barker są parą? To perkusista Blink-182. Co ich łączy?

2021-01-24 10:41 mm
Kourtney Kardashian i Travis Barker z Blink-182
Autor: Rex Features/East News

Czy Kourtney Kardashian ma nowego faceta? Celebrytka widziana była w towarzystwie muzyka znanej amerykańskiej kapeli rockowej Blink-182. Czy wspólna kąpiel w basenie to znak, że tych dwoje łączy coś więcej, niż zwykła przyjaźń?

Od wielu miesięcy wszyscy zastanawiają się, czy Kourtney Kardashian w końcu zdecyduje się ponownie przyjąć na łono rodziny ojca trójki swoich dzieci, Scotta Disicka. A tymczasem celebrytka widziana była w dwuznacznej sytuacji w towarzystwie kogoś zupełnie innego! 

To Travis Barker, muzyk rockowy, perkusista znanej punkowej kapeli Blink-182!

W prasie pojawiły się właśnie doniesienia o randce tej dwójki. Kourtney i Travis widziani byli razem podczas wypoczynku... w basenie na terenie posiadłości matki celebrytki! Czy rzeczywiście była to randka?

Kim jest dla Kourtney Kardashian Travis Barker?

Najwięksi fani Kourtney oczywiście dobrze wiedzą, że perkusista Blink-182 nie jest w jej życiu nikim nowym. Muzyk już ponad rok temu podejrzewany był o romans z siostrą Kim Kardashian. Pytany wówczas o swoje spotkania z celebrytką odpowiadał konsekwentnie:

Jest moją bardzo bliską przyjaciółką.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021

22 stycznia na Instagramie Kourtney Kardashian i Travisa Barkera pojawiły się fotki zrobione z terenu posiadłości Kris Jenner. Celebrytka i muzyk potwierdzili tym samym, że ten dzień spędzili razem.

Widok z tego samego miejsca znalazł się także na Insta Story perkusisty.

Travis Barker ma 45 lat i pochodzi z Kalifornii. Od 1993 roku jest członkiem znanej punkrockowej grupy Blink-182. 

Był dwukrotnie żonaty - z pierwszą żoną, Melissą Kennedy, rozstał się już po roku małżeństwa w 2002 roku. Dwa lata później ożenił się z aktorką i modelką Shanną Moakler. To małżeństwo trwało tylko trochę dłużej - para rozstała się w 2008 roku.

Travis Barker ma dwójkę dzieci. 

NAJNOWSZE