Larry King NIE ŻYJE! Przegrał walkę z koronawirusem! Walczył też z innymi chorobami…

2021-01-23 19:26 RD
Larry King
Autor: MSBH/Backgrid/East News Larry King

Zza oceanu dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Larry King, który przez wielu nazywany jest legendą amerykańskiego dziennikarstwa. Miał 87 lat. Walczył z koronawirusem. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Larry King NIE ŻYJE. Ta informacja zasmuciła tysiące osób na całym świecie. Przez wiele osób nazywany był on legendą amerykańskiego dziennikarstwa. 2020 nie był dla niego łatwym rokiem. Kilka miesięcy temu jego rodzinę dotknęła ogromna tragedia. 28 lipca 2020 zmarł syn dziennikarza, Andy. Przyczyną śmierci był prawdopodobnie atak serca. Kilkanaście dni później zmarła córka prezentera, która przegrała walkę z rakiem płuc. Larry przeżył te tragiczne zdarzenia podwójnie, ponieważ w związku z koronawirusem nie mógł wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Sam Larry zmagał się z wieloma chorobami. Przeszedł między innymi kilka zawałów serca. Walczył również z nowotworem, a w ostatnich miesiącach zmagał się z COVID-19. Dziennikarz zmarł 23 stycznia w wieku 87 lat.

ESKA XD #014

Larry King: Kim był? 

Działalność medialna Larry’ego trwała ponad 60 lat. King pracował w telewizji, radiu, był również rzecznikiem prasowym. Przez ostatnich kilkanaście lat pracował w stacji CNN, gdzie prowadził między innymi swoje autorskie programy. 

Jeżeli chodzi o życie prywatne, było one bardzo głośno komentowane. Chodzi między innymi o śluby. W sumie Larry King wziął ich aż 8, z czego tylko 2 z tą samą kobietą. 

NAJNOWSZE