Kourtney Kardashian skończyła 42 lata! Czas na urodzinową hot-galerię

2021-04-18 16:01 kp

Choć Kourtney Kardashian jest najstarszą ze słynnych sióstr, zdecydowanie w niczym nie ustępuje swoim młodszym krewniaczkom. Co więcej - nie brakuje fanów, którzy uważają, ze to właśnie filigranowa Kourtney jest najpiękniejszą i najseksowniejszą spośród Kardashianek. Właśnie świętuje 42. urodziny. Z tej okazji przyglądamy się jej fotkom w bikini!

Największa indywidualistka w rodzinie Kardashianów - Kourtney Kardashian - skończyła 42 lata. Fani uwielbiają celebrytkę za jej niezależność i wyrażanie swojego zdania, co Kourt wiele razy potwierdzała. Ostatnio chociażby decyzją o odejściu z rodzinnego show. To właśnie Kourtney jako pierwsza głośno mówiła o tym, że jest już znudzona pokazywaniem swojego życia prywatnego, co w końcu doprowadziło ostatecznego zakończenia Keeping Up With The Kardashians

Kourtney Kardashian rozstała się więc z wszechobecnymi kamerami i cieszy się niezależnością. A to dobrze się składa, bo ostatnio sporo dzieje się w jej życiu prywatnym. W Walentynki celebrytka oficjalnie potwierdziła swój związek z Travisem Barkerem i od tamtego momentu chętnie chwali się na Instagramie sugestywnymi zdjęciami.

Kourtney Kardashian skończyła 42 lata

18 kwietnia Kourtney Kardashian świętuje swoje 42. urodziny. Celebrytka zdaje się nie poddawać upływającemu czasowi, a jej fani są wręcz przekonani, że najstarsza z Kardashianek jest tą najbardziej atrakcyjną. Kourt uwielbia kusić kolejnymi seksownymi zdjęciami w bikini i chwalić się swoją idealną figurą.

Z okazji jej urodzin nie pozostaje nic innego, niż pozachwycać się trochę doskonałymi ujęciami jej luksusowego życia i kolejnych dni spędzonych w stroju kąpielowym.

Wszystkiego najlepszego!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE