Kourtney Kardashian w łóżku z Travisem Barkerem! To on zrobił to zdjęcie

2021-04-09 14:52 kp
Travis Barker, Kourtney Kardashian
Autor: Rex Features/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera rozwija się w niezwykłym tempie. Po tym, jak celebrytka i muzyk oficjalnie ogłosili związek w Walentynki, nie kryją się już ze swoimi uczuciami i kolejnymi krokami w ich relacji. Tym razem jednak Kourt pozwoliła sobie na wyjątkowo pikantne zdjęcie z sugestywnym opisem!

Fani Kourtney Kardashian z przyjemnością kibicują jej związkowi z Travisem Barkerem. Po rozstaniu ze Scottem Disickiem celebrytka przez lata romansowała przede wszystkim z młodszymi przystojniakami, co nie dawało dużych nadziei na to, że znów stworzy z kimś poważną relację. Jej znajomość z 45-letnim Travisem Barkerem to jednak zupełnie inna jakość - celebrytka i muzyk znają się od lat, są w podobnym wieku i mają za sobą poważne związki.

Kourtney Kardashian i Travis Barker są od miesięcy nierozłączni, a paparazzi regularnie spotykają parę razem. Sama Kourtney jest oszczędna w publikowaniu zdjęć z ukochanym, jednak lubi sugerować, że spędza z nim czas.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Kourtney Kardashian w łóżku z nowym facetem

Kourtney Kardashian nie ma zamiaru ukrywać, że w związku z Travisem Barkerem układa jej się doskonale, a para - jak na świeżo zakochanych przystało - nie może oderwać od siebie rąk. Kourt dodała na Instagram swoje zdjęcie w łóżku z bardzo wymownym podpisem.

Oglądamy filmy, ale tej nocy nie zobaczymy niczego

Wiele par zapewne zna ten moment, gdy po pół godzinie wspólnego filmu okazuje się, że inne zajęcia są znacznie ciekawsze... ;)

Myślicie, że ich związek przetrwa?

NAJNOWSZE