Konto córki Kourtney Kardashian na TikToku zbanowane. Penelope Disick naruszyła regulamin!

2021-11-23 14:39 AM
Kourtney Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Córka Kourtney Kardashian i Scotta Disicka zbanowana na TikToku! Jak to możliwe? Dziewczynka naruszyła regulamin aplikacji. Koniecznie przeczytajcie!

Gwiazdy czasem dostaną bana od danej aplikacji. Raczej nikogo to nie dziwi, zwłaszcza że często zbyt agresywnie wyrażają swoje poglądy lub wrzucają niecenzuralne fotki. Ale żeby bana dostała 9-latka? Córka Kourtney Kardashian i Scotta Disicka została upomniana na TikToku. Apka zablokowała jej konto! Dlaczego?

TikTok zablokował konto 9-letnia córki Kourtney Kardashian i Scotta Disicka

Nałożenie bana przez aplikacje na dziecko to bardzo rzadki widok. Internauci natychmiast zachodzą w głowę, co musiała nabroić, że otrzymała karę od platformy.

Z taką sytuacją spotkała się 9-letnia córka Kourtney i Scotta, Penelope Disick. Konto dziewczynki na TikToku zostało zbanowane za „naruszenie regulaminu”.

Penelope niedawno utworzyła konto w aplikacji TikTok. Jak podaje strona Page Six w opisie miała podać, że konto prowadzone jest przez osobę dorosłą. Niestety prawdopodobnie został zdemaskowana przez swoich fanów.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Czekaj, czy to naprawdę tiktok Pinopa!? Jak słodko!!!!!

- pytali internauci.

Regulamin TikToka pozwala nastolatkom prowadzić konto, ale dopiero od 13 roku życia i tu pojawił się problem, bo wystarczy zajrzeć do Internetu, by dowiedzieć się, ile Penelope ma naprawdę lat.

Zobacz też: Mroczny styl Kourtney Kardashian

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE