Adele promuje nową płytę

i

Autor: AIex Todd / Avalon/Photoshot/East News

Adele popłakała się na koncercie. Na scenie pojawiła się jej... nauczycielka!

2021-11-23 9:47

Adele przeżyła wielką niespodziankę podczas jednego ze swoich koncertów, kiedy to na scenie nagle pojawiła się jej dawna nauczycielka! Gwiazda była w szoku, bo niczego się nie spodziewała. Zdarzenie uwieczniły kamery. Zobaczcie spotkanie po latach na scenie i minę wzruszonej Adele!

Adele na dobre rozkręciła promocję płyty "30"i od kilku dni jej imię nie schodzi z czołówek światowych serwisów. Niedawno prasa rozpisywała się o wywiadzie gwiazdy u Oprah Winfrey i jej szczerych wyznaniach o rodzinie, miłości i bolesnym rozwodzie. Ale wzruszających momentów nie brakuje także na koncertach piosenkarki. Podczas specjalnego show An Audience With Adele artystka spotkała się przed kamerami z jedną z najważniejszych postaci ze swojej młodości!

Adele wzruszona spotkaniem po latach

W trakcie transmitowanego przez ITV specjalnego koncertu Adele, pytania piosenkarce zadawały znane gwiazdy brytyjskiej sceny. Jedna z nich, Emma Thompson, zapytała Adele, czy mogłaby zdradzić, kto najbardziej inspirował ją w młodości. 

Artystka nie zastanawiała się długo.

Tak, miałem nauczycielkę w Chestnut Grove, która uczyła mnie angielskiego. To była pani McDonald

- odpowiedziała Adele. Piosenkarka wyznała, że to właśnie dzięki swojej nauczycielce zainteresowała się literaturą i pisaniem tekstów. Niestety, po ukończeniu przez Adele szkoły, jej kontakt z nauczycielką się urwał.

Emma Thompson niespodziewanie oznajmiła, że pani McDonald jest obecna na koncercie! Dawna nauczycielka przyjęła zaproszenie i zgodziła się zrobić niespodziankę niczego się nie spodziewającej artystce.

Adele nie kryła wzruszenia, na scenie popłynęły łzy. 

Naprawdę zmieniłaś moje życie. Możecie w to uwierzyć?

Nie widziałam cię, odkąd skończyłam chyba 12 lat. Wciąż mam wszystkie książki z czasów, kiedy byłaś moim nauczycielem!

- mówiła wyraźnie wzruszona Adele.

Sonda
Który album lubisz najbardziej?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021