Kourtney Kardashian i Travis Barker są parą? Przyjaźnią się od lat i "coś zaiskrzyło"

2021-01-25 17:09 es
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Życie uczuciowe najstarszej z sióstr Kardashian Jenner to czysta zagadka. Kourtney Kardashian chroni swoją prywatność i niechętni zdradza, z kim aktualnie się spotyka. A jednak zagraniczne media wpadły na pewien trop. Według najnowszych informacji Kourtney Kardashian i Travis Barker randkują!

Kourtney Kardashian to najstarsza z sióstr Kardashian Jenner. To ona najbardziej ceni sobie prywatność. Niedługo przed zakończeniem Keeping Up With The Kardashian zdecydowała się odejść z show. Miała dość sprzedawania swojego życia. Ostatecznie zmieniła zdanie, ale nie można się nie zgodzić, że jest najmniej medialną siostrą.

Od lat życie uczuciowe Kourtney Kardashian to tajemnica. Jedynie jak bumerang wraca temat jej związku z ojcem dzieci. Kourtney i Scott Disick byli para wiele lat temu. Jednak wciąż nie mogą, rozstać się na dobre i raz po raz pojawiają się plotki, jakby znowu byli razem.

Tymczasem jednak Scott Disick ma konkurenta... Ostatnio Kourtney Kardashian spędziła miłe chwile z przyjacielem. Czy Travis Barker jest kimś więcej?

ESKA XD #014

Kourtney Kardashian i Travis Barker romansują?

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Kourtney Kardashian i Travis Barker spędzali miłe chwile w basenie. Oficjalna wersja to oczywiście przyjaźń. A jednak źródła ET mówią co innego...

Kourtney i Travis są w platonicznym związku od lat i są przyjaciółmi i przyjaciółmi rodziny od bardzo dawna, ale ostatnio coś się zaiskrzyło i ich związek stał się romantyczny.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary.

Jeśli wierzyć tym doniesieniom, to sprawy wyglądają bardzo dobrze. Kourtney Kardashian i Travis Barker dogadują się z łatwością, bo to wieloletni kumple. Poza tym ich dzieci także się przyjaźnią.

Czy to nie doskonałe podwaliny udanego związku?

NAJNOWSZE