Rihanna jest gotowa na Walentynki! Lepszej reklamy, niż ona w bieliźnie nie będzie

2021-01-25 21:04 es
Rihanna
Autor: Rex Features/East News

Rihanna już dawno pokazała wszystkim, że ma głowę do interesów. Gwiazda, która zdobyła sławę jako wokalistka, prowadzi teraz kilka firm. Wśród nich jest marka bielizny. Rihanna umie dbać o promocje i wie, że najlepszą kampanię reklamową zrobi... sama na swoim Instagramie. Zobaczcie tylko to wideo!

Pochodząca z Barbadosu gwiazda zrobiła karierę jako wokalistka. Jednak od lat Rihanna powiększa swoje imperium. Ku rozpaczy fanów, muzyka zeszła na dalszy plan. Najpierw Rihanna wystartowała z marką makijazową, później poszła w bieliznę, by dorzucić jeszcze własną odzież.

W 2018 powstała marka Savage X Fenty. Pod jej szyldem Rihanna oferuje bieliznę w najróżniejszych krojach i rozmiarach. Gwiazda dobrze wie, że sama jest najlepszą reklamą!

ESKA XD #014

Rihanna promuje bieliznę na Instagramie

W tym roku Walentynki przyszły wcześniej. Wszystkiemu winna jest Rihanna, która rozgrzała fanów, chociaż luty nawet się jeszcze nie zaczął! Na Instagramie Rihanna pokazała uwodzicielska kolekcję Savage X Fenty. Trudno o lepszą reklamę!

Na Instagramie widzimy jak Rihanna w krótkiej, zadziornej fryzurze paraduje przed aparatem w bieliźnie. Rękawiczki perły i mocny kolor na ustach podnoszą temperaturę!

W pewnym momencie, by jak najlepiej zareklamować bieliznę Savage X Fenty, Rihanna potrząsa pośladkami!

To co, składamy zamówienie? ;)

NAJNOWSZE