Kogo zastrzelił Alec Baldwin? Operatorka Halyna Hutchins miała 42 lata

2021-10-22 9:39 mm
Operatorka Halyna Hutchins, którą śmiertelnie postrzelił Alec Baldwin
Autor: instagram.com / Halyna Hutchins

Świat kina nie może otrząsnąć się z szoku po tragicznym wypadku, do jakiego doszło na planie filmowym w Albuquerque w Nowym Meksyku. Podczas kręcenia zdjęć Alec Baldwin postrzelił dwie osoby - w tym jedną śmiertelnie. Ofiarami wypadku na planie jest operatorka filmowa oraz reżyser. Kobiety nie udało się uratować. Zobaczcie, kim była zastrzelona przez Aleca Baldwina kobieta.

Podobne wypadki z bronią na planie filmowym zdarzały się wcześniej, ale po każdym z nich hollywoodzcy producenci zarzekali się, że podejmą wszelkie kroki, aby w przyszłości nikt już nie zginął od przypadkowego wystrzału podczas kręcenia zdjęć z bronią. Tymczasem w czwartek 21 października 2021 r. sieć obiegła wiadomość o tragicznym wypadku, do jakiego doszło na planie filmu "Rust". Znany aktor i stryj Hailey Bieber przypadkowo postrzelił z pistoletu dwie osoby. Alec Baldwin jest w szoku, bo broń na planie miała być tylko atrapą. Wciąż nie wiadomo, jak mogło dojść do tak fatalnej pomyłki.

Kogo postrzelił Alec Baldwin?

Ofiary tragicznego wypadku to reżyser Joel Souza, który został ranny, oraz operatorka filmowa Halyna Hutchins, która niestety nie przeżyła incydentu.

Halyna Hutchins miała 42 lata i była doświadczoną operatorką filmową. Kobieta stała za kamerą w wielu nagradzanych filmach. Kręciła zdjęcia m.in. do takich produkcji, jak Archenemy (2020), Darlin' (2019) czy Blindfire (2020).

Halyna Hutchins po postrzeleniu na planie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala uniwersyteckiego w Albuquerque. Niestety lekarzom nie udało jej się uratorać.

Ranny reżyser, Joel Souza został przewieziony karetką do szpitala świętego Wincenta w Santa Fe. Filmowiec został poddany operacji.

Joel Souza i Alec Baldwin świetnie się znają, współpracowali m.in. przy filmie "Nocy patrol", którego stryj Hailey Bieber był współproducentem.

Joel Souza, reżyser, którego postrzelił Alec Baldwin
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34
NAJNOWSZE