Alec Baldwin ŚMIERTELNIE postrzelił kobietę! Co wiemy o wujku Hailey Bieber?

2021-10-22 8:25 AM
Alec Baldwin
Autor: Rex Features/East News

Od rana docierają do nas niepokojące wiadomości zza oceanu. Doszło do tragicznego zdarzenia na planie filmu „Rust”. To tam aktor Alec Baldwin miał postrzelić dwie osoby z broni będącej rekwizytem. Niestety jedna osoba zmarła!

Alec Baldwin na planie filmu „Rust” postrzelił dwie osoby, w tym jedną śmiertelnie. Pociski miały zostać wystrzelone z broni, która była rekwizytem. Strzał oddany w kierunku operatorki okazał się być śmiertelnym. Mimo szybkiej reakcji służb medycznych Halyna Hutchins zmarła.

Kolejna ranna osoba to reżyser filmu. Joel Souza natychmiast został przewieziony do szpitala.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Kim jest Alec Baldwin?

Alec Baldwin pochodzi z aktorskiej rodziny. Tą samą ścieżkę kariery wybrało także jego rodzeństwo: William, Daniel i Stephen. Pracę rozpoczynał od telewizji, gdzie pojawiał się m.in. w „The Doctors”, czy „Cutter to Houston”.

Z czasem jego kariera zaczęła się rozwijać, a on dzięki występom w wielu popularnych produkcjach mógł pokazać swój talent.

Uznaje się, że to film „Polowanie na Czerwony Październik” z 1990 roku w pełni pokazał jego możliwości aktorskie. Ale to telewizyjna wersja sztuki „Tramwaj zwany pożądaniem” otrzymała nominację do Nagrody Emmy i Złotego Globu.

Później pojawiał się w takich produkcjach jak m.in. film Woody’ego Allena: Zakochani w Rzymie czy Blue Jasmine.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co takiego Cardi B dostała od Offseta na urodziny?

Alec Baldwin w latach 1993-2002 był żonaty z aktorką Kim Basinger. Od 2012 roku jego żoną jest Hilaria Baldwin. Jest również bratem Stephana Baldwina, czyli ojca Hailey Bieber.  

Aktor ma siedmioro dzieci. Najmłodsze przyszło na świat w tym roku.

Zobacz też:

NAJNOWSZE