Alec Baldwin na planie filmu POSTRZELIŁ DWIE osoby! JEDNA ZMARŁA!

2021-10-22 7:24 RD
Alec Baldwin
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Alec Baldwin

Do tragicznego wypadku doszło na planie filmu "Rust". Aktor Alec Baldwin postrzelił dwie osoby z broni, która była rekwizytem. Nie żyje jedna osoba. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Amerykańskie media donoszą o tragicznym wypadku, do jakiego doszło na planie westernu “Rust”. Aktor Alec Baldwin postrzelił z broni, która miała być rekwizytem, dwie osoby. 42-letnia operatorka Hayna Hutchins, mimo szybkiego przewiezienia do szpitala i długiej reanimacji, zmarła. Ranny został również reżyser filmu, Joel Souza, który przebywa w szpitalu. 

Biuro szeryfa hrabstwa Santa Fe poinformowało, że nikt nie został zatrzymany w tej sprawie. Nie wniesiono również żadnych zarzutów. Śledztwo jest jednak w toku. Policjanci przesłuchali już między innymi świadków tego zdarzenia.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Alec Baldwin: Kim jest? 

Alec Baldwin to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy oraz telewizyjny. Ma 63 lata. Zagrał w kilkudziesięciu filmach fabularnych. Kojarzyć możecie go między innymi z takich produkcji jak Mission: Impossible - Rogue Nation, Blue Jasmine czy Cooler.

Prywatnie jest stryjem Hailey Bieber.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w szpitalu i sytuacja jest poważna. Nie powstrzyma mnie to jednak przed złożeniem pozwu o rozwód! Faktycznie, dokumenty składamy już 3 raz. Ale tym razem więcej szans nie będzie! Kim jestem?
NAJNOWSZE