50 Cent

i

Autor: mpi04/Associated Press/East News Kobieta urodziła na koncercie 50 Centa

Koncert

Kobieta urodziła na koncercie 50 Centa. To nie pierwszy taki przypadek

2023-09-22 13:14

W Waszyngtonie doszło do niecodziennego zdarzenia. Podczas koncertu 50 Centa, jedna z fanek rapera niespodziewanie zaczęła rodzić. Gwiazdor nie przerwał show. Zgromadzeni ludzie pomogli przyjść na świat małej istocie.

50 Cent przebywa obecnie w międzynarodowej trasie koncertowej zatytułowanej The Final Lap. Rozpoczęła się 21 lipca 2023 w w Maverik Center w Salt Lake City w stanie Utah i zostanie zwieńczona  12 listopada koncertem w Resorts World Arena w Birmingham w Anglii.

50 Cent - "The Final Lap" i dalsze plany biznesowe

Uczestnicy koncertu pomogli ciężarnej kobiecie w porodzie

Na koncertach dochodzi czasami do dziwnych zdarzeń, ale to, co wydarzyło się 6 września w RV Inn Style Resorts Amphitheatre w Waszyngtonie podczas występu 50 Centa, wprawia w osłupienie. Ciężarna kobieta niespodziewanie zaczęła rodzić. Przybyli na miejsce medycy i zgromadzeni na koncercie ludzie ustawili się dookoła kobiety, aby zrobić "ludzką kurtynę". O dziwo, raper nie przerwał show. Dzielna kobieta urodziła w niezwykle trudnych warunkach, a następnie wraz z córką zostały przetransportowane do szpitala.

To nie pierwszy taki przypadek w historii. W zeszłym miesiącu, inna kobieta zaczęła rodzić na koncercie Pink w bostońskim Fenway Park. Udało ją się jednak przetransportować do pobliskiego szpitala, zanim jej dziecko przyszło na świat. Z kolei przed rokiem w Kurytybie, na brazylijskim stadionie Couto Pereira, ta sama kobieta, rozpoczęła poród podczas gdy na scenie Metallica grała swój popisowy numer "Enter Sandman".