Matallica

i

Autor: Rex Features/East News / Screen/Instagram/@digdigjooi Kobieta urodziła na koncercie Matalliki

Urodziła na koncercie Metalliki. Po porodzie zadzwonił do niej sam James Hatfield!

2022-05-11 15:45

Zespół Metallika koncertował 7 maja 2022 roku w Brazylijskiej Curitibie, kiedy na świat przyszedł syn jednej z fanek obecnej na trybunach. Będąca w 9. miesiącu ciąży kobieta nagle poczuła silne skurcze. Podobno to wielkie emocje spowodowały rozpoczęcie akcji porodowej. Dumni rodzice podzielili się zdjęciem syna w mediach społecznościowych.

Joice M. Figueiró siedziała w specjalnej strefie stadionu i czuła się bardzo dobrze. Kiedy jednak zespół zaczął grać na bis kawałek „Enter Sandman”, kobieta tak się podekscytowała, że odeszły jej wody i nastąpiły bolesne skurcze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Rihanna jest w ciąży. Te gwiazdy też rodzą w 2022 roku!

To jak rodzice nazwą syna zaskakuje!

Mama i ojciec nowo narodzonego chłopca postanowili dać mu na imię James Urlich na cześć frontmana Metalliki Jamesa Hatfielda oraz perkusisty Larsa Urlicha. Na profilu Joice zaroiło się nagle od ludzi, którzy postanowili złożyć gratulacje świeżo upieczonym rodzicom, a sama Joice opowiedziała co nieco o tym zwariowanym dniu.

Czy kiedykolwiek wyobraziłabym sobie, że będąc na koncercie Metalliki w 39. tygodniu ciąży, ten chłopczyk postanowi, że przyszedł na niego czas i chce być urodzony akurat teraz, w rytm "Enter Sandman"? Na każdym koncercie, na którym jestem, coś się musi wydarzyć, ale tym razem to przeszłam samą siebie. Luan narodził się 7 maja 2022 roku o godzinie 23:15, trzęsąc całą okolicą! – napisała w social mediach.

Po narodzinach syna, sam James Hatfield zatelefonował do rodziców chłopca, aby osobiście złożyć im gratulacje. Para udostępniła wideo z rozmowy na InstaStory. Prawda, że to niesamowita historia?

Sonda
Twój ulubiony utwór zespołu Metallica?
Co tam w środku gra - Metallica
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE