Klaudia Halejcio POKAZAŁA TWARZ DZIECKA! Fani zachwyceni! “Najsłodszy bobas na świecie”

2021-06-19 18:16 RD
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio przez pierwsze dni po porodzie nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Ostatecznie aktorka postanowiła pokazać swoje dziecko w całej okazałości. Fani gwiazdy są zachwyceni jej pociechą. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Niedawno Klaudia Halejcio została mamą. Przez całą ciążę gwiazda pozostawała w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, chętnie relacjonując im każdy etap. Gwiazda bardzo szybko wróciła do pracy po prosodzie. To jednak nie znaczy, że jej ciało już się zregenerowało. Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie zdjęcie swojego brzucha. Nie wstydzi się ona tego jak wygląda po tym ważnym wydarzeniu w życiu. 

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Do tej pory gwiazda nie pokazywała jednak twarzy swojego dziecka. DO TERAZ. Najnowsze zdjęcie, które aktorka zamieściła na Instagramie rozczuliło jej obserwatorów. Widać na nim uroczego bobasa. 

I pomyśleć, że Nel miała pojawić się dopiero dziś z nami 🥰🙈 A to już mija 16 najwspanialszych dni razem ❤️🥳

napisała aktorka. 

QUIZ. To były hity! Sprawdź, czy pamiętasz te programy rozrywkowe. Tylko niektórym udaje się zdobyć 8/10 punktów!

Pytanie 1 z 10
Reality show emitowane na antenie Polsatu. Polegało na pracy we wrocławskim lokalu gastronomicznym i zrobieniu jak najwyższego dziennego utargu
NAJNOWSZE