Królowe życia: Dagmara Kaźmierska jest zaręczona! Odprawia adoratorów, bo ma narzeczonego

2021-06-18 22:03 es
Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV

Show Królowe życia wylansował nowe celebrytki. Jedna z najbardziej charakterystycznych jest Dagmara Kazimierska. Wśród widzów ma wielu zapalonych fanów. Jednak próżny ich trud! Okazuje się, że serce celebrytki jest już zajęte. W nowym wywiadzie królowa życia zdradziła, że odprawia adoratorów, bo ma narzeczonego. To znaczy, że Dagmara Kaźmierska jest zaręczona!

Program Królowe życia doczekał się już 10 sezonów. W tym czasie zdążył wylansować spore grono celebrytek. Jedną z najbardziej wyróżniających się gwiazdek show jest bez dwóch zdań Dagmara Kaźmierska. Królowa życia szybko zyskała sławę. jej Instagramowy profil śledzi milion osób!

Wśród nich z pewnością jest wielu fanów, którzy chcieliby poznać swoją idolkę bliżej. Jednak nic z tego! Dagmara Kaźmierska z Królowych życia ma narzeczonego!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia jest zaręczona

To dla jej fanów z pewnością wielki cios. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska z Królowych życia ma narzeczonego. Celebrytka opowiedziała o tym podczas wywiadu dla portalu Dzień Dobry TVN.

Dowiadujemy się, że Dagmara Kaźmierska jest szczęśliwie zakochana.

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego.

Mówiła.

Wciąż nie wiemy, kim jest narzeczony Dagmary z Królowych życia. Z kolejnej wypowiedzi celebrytki domyślamy się, że to osoba o silnym charakterze i anielskich pokładach cierpliwości.

Zresztą, kto by chciał takiego wariata jak ja. Ze mną ciężko wytrzymać. To musi ktoś przepalać tempo. Panowie, na mnie się nie piszcie, ja jestem ciężki zawodnik.

Czekacie na zdjęcia ze ślubu Dagmary Kaźmierskiej?

nie wykluczone, że Dagmara Kaźmierska z Królowych życia zdecyduje się na tajny ślub. Zobaczcie gwiazdy, którym udało się taki zorganizować:

NAJNOWSZE