KJ Apa czyści basen, Madelaine Petsch komentuje. Flirt jak scenariusz filmu dla dorosłych?

2020-07-28 14:19 mm
KJ Apa i Madelaine Petsch z Riverdale
Autor: instagram.com / KJ Apa, instagram.com / Madelaine Petsch

W oczekiwaniu na 5. sezon "Riverdale" podglądamy, co dzieje się w życiu prywatnym obsady serialu. Na Instagramie aktorów popularnej serii znaleźć można czasem niezłe "kwiatki". Jak choćby zdjęcie KJ Apy, wcielającego się w rolę czyściciela basenu. Kiedy odtwórca roli Archiego pokazał fotkę w sieci, natychmiast odezwała się jego przyjaciółka z planu. Madelaine Petsch nie czekała z komentarzem i zaprosiła KJ Apy do siebie...

U niektórych gwiazd "Riverdale" dzieje się ostatnio całkiem sporo, jak choćby u Vanessy Morgan, która niedawno zaszła w ciążę, a kilka chwil później usłyszała od męża, że ten chce rozwodu... Ale to na szczęście niechlubny wyjątek. Reszta obsady "Riverdale" spędza całkiem spokojne i wyluzowane życie.

Pomijając niedawny dramatyczny epizod z ciałem obcym w oku, za oazę spokoju można uznać posiadłość KJ Apy. Serialowy Archie spędza wakacje we własnej posiadłości, od czasu do czasu zajmując się tak przyziemnymi czynnościami, jak choćby czyszczenie przydomowego basenu.

KJ Apa pokazał właśnie na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z siatką do czyszczenia basenów. Fotkę natychmiast skomentowała jego koleżanka z planu, Madelaine Petsch.

wasz lokalny chłopiec od czyszczenia basenów gotowy do wynajęcia

- napisał KJ Apa przy zdjęciu znad przydomowego basenu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
your local pool boy is ready for hire Post udostępniony przez KJ Apa (@kjapa)

Po tym, jak KJ Apa sam zaoferował swoje usługi, na odzew nie musieliśmy długo czekać.

Jako jedna z pierwszych odezwała się przyjaciółka KJ Apy z planu "Riverdale" grająca rolę Cheryl, czyli Madelaine Petsch.

przyjedź do mojego domu

- zażartowała 25-letnia gwiazda.

Części fanów żartobliwą wymianę zdań aktorów "Riverdale" potraktowała, jak flirt, a niektórym dialog skojarzył się nawet ze scenką rozpoczynającą tanie filmy dla dorosłych. Seksowna pani domu prosi przystojnego chłopca o wyczyszczenie basenu? Cóż, głodnym chleb na myśli... ;)

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE