Lili Reinhart pozbyła się kompleksów? Gwiazda Riverdale pozuje w kostiumie kąpielowym

2020-07-22 10:02 mm
Lili Reinhart z Riverdale
Autor: Rex Features/East News

Lili Reinhart pokazała się na Instagramie w kostiumie kąpielowym, czym wywołała u swoich fanów niemały zachwyt. Jeszcze niedawno gwiazda Riverdale przyznawała się do sporych kompleksów spowodowanych trądzikiem. Niedoskonałości skóry sprawiały, że gwiazda niechętnie odkrywała ciało, a nawet zakrywała twarz. Czy nowe zdjęcie udowadnia, że Lili Reinhart całkowicie wyzbyła się kompleksów?

Krótko przed wakacjami Lili Reinhart podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem na temat problemów skórnych. Aktorka Riverdale opowiedziała w wywiadzie, jak przez lata skrywała twarz pod kapturem i niechętnie odsłaniała ciało. Powodem był trądzik, z którym gwiazda popularnego serialu długo nie umiała sobie poradzić.

W końcu jednak Lili Reinhart nauczyła się żyć z uciążliwym problemem. Aktorka opowiedziała, jak udało jej się przełamać i zrozumieć, że krosta na twarzy nie może decydować, czy wolno jej wyjść z domu :)

LILI REINHART POZBYŁA SIĘ KOMPLEKSÓW

Słowa gwiazdy Riverdale z pewnością wiele znaczą dla niejednego fana aktorki - przecież trądzik to problem, z którym zmaga się wielu z nas! Teraz Lili Reinhart udowadnia, że jej szczere wyznanie nie było tylko pustą deklaracją. Za słowami poszły też czyny :)

Aktorka Riverdale najwyraźniej ostatecznie pozbyła się kompleksów i znacznie chętniej, niż dawniej, odkrywa ciało!

Kilka dni temu na Instagramie Lili Reinhart pojawiło się nowe zdjęcie. Gwiazda Riverdale pokazała się w sieci w stroju kąpielowym! To, co u innych gwiazd jest codziennością, na Instagramie Lili nie zdarzało się dotąd zbyt często. Żeby nie powiedzieć, że nie zdarzało się prawie NIGDY!

>> Ile zarabia obsada Riverdale? Kto jest bogatszy - Cole Sprouse, Lili Reinhart, KJ Apa czy...

Wyświetl ten post na Instagramie.
My daughter @elsie took this. Post udostępniony przez Lili Reinhart (@lilireinhart)

Moja córka @elsie zrobiła to zdjęcie

- napisała żartobliwie Lili Reinhart. Oczywiście "córka", o której pisze gwiazda Riverdale, to najlepsza przyjaciółka 23-letniej aktorki, czyli Elsie Hewitt.

NAJNOWSZE