Kim Kardashian zagra w Beverly Hills 90210? Zobaczcie jej reakcję!

2019-09-16 15:07 kp
Kim Kardashian
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Kim Kardashian to bez wątpienia kobieta wielu talentów - celebrytka próbowała już swoich sił w wielu branżach, od porno ;) aż do studiów prawniczych. Kim ma też za sobą incydenty aktorskie i wygląda na to, że do tych chętnie by wróciła! Czy zobaczymy ją w nowych odcinkach słynnego Beverly Hills 90210?

Kim Kardashian dba o to, by jej fani mogli odnaleźć swoją idolkę w najróżniejszych branżach! Celebrytka chętnie udziela się na najróżniejszych polach - można zobaczyć ją na imprezach związanych z modą, filmem czy muzyką, można kupić kosmetyki i ubrania jej marki i można śledzić jej życie w Keeping Up With The Kardashians.

W ostatnim czasie Kim Kardashian rozwija się też w branży prawniczej. Gwiazda intensywnie studiuje, co zresztą - mimo szczerych chęci ;) - uniemożliwiło jej wyprowadzanie się z Kanye Westem z Los Angeles na wieś w stanie Wyoming.

Kim Kardashian zagra w Beverly Hills 90210?

Mimo tak wielu zajęć Kim Kardashian chętnie bierze udział w kolejnych projektach. Podczas ostatniego wywiadu dla Entertainment Tonight prowadząca zasugerowała celebrytce, że mogłaby wystąpić w roli prawniczki Tori Spelling w nadchodzących, nowych odcinkach kultowego serialu Beverly Hills 90210. Co na to Kim? Była zachwycona!

Przestań. Wchodzę w to! Wchodzę w to!

- powiedziała celebrytka.

Co ciekawe, Kim Kardashian ma już za sobą epizod w Beverly Hills 90210! W 2010 roku celebrytka wystąpiła w krótkiej scenie ze swoją siostrą Khloe. Zobaczcie ją w całości:

Poradzi sobie w roli prawniczki?

NAJNOWSZE