Kim Kardashian wygrała licytację stroju Janet Jackson! Wiedzieliście, że to jej wielka fanka?

2021-05-17 14:00 AM
Kim Kardashian
Autor: NBC/The Tonight Show Starring Ji/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian to wielka fanka Janet Jackson. Celebrytka może niecodziennie o tym wspomina, ale właśnie zrobiła coś, co utwierdziło fanów w przekonaniu, że Janet to jej idolka. Kim Kardashian wylicytowała kultowy strój piosenkarki!

Nie trzeba być wielkim fanem Kim Kardashian, by cokolwiek wiedzieć na temat celebrytki. Kim zdobyła olbrzymią sławę, którą potrafi świetnie wykorzystać. Jeśli myślicie, że wiecie o niej wszystko, to możecie być w błędzie!

Kim za pomocą Insta Story ogłosiła, że udało jej się wylicytować strój, który Janet Jackson nosiła w jednym ze swoich teledysków.

Już wkrótce strój Janet Jackson znajdzie swoje miejsce w domu Kim Kardashian jako fanowska pamiątka. Kim Kardashian musi być naprawdę wierną fanką Janet. Na licytację sporo wydała.

Ile Kim Kardashian zapłaciła za strój Janet Jackson?

Kim Kardashian wygrała licytację stroju Janet Jackson, który piosenkarka miała na sobie w teledysku do piosenki „If”, który pochodzi z 1993 roku. Kim Kardashian jest bez wątpienia wielką fanką Janet, strój wylicytowała za 25 000 dolarów!

Jestem taką fanką, że nie mogę uwierzyć, że wygrałam to juliens_auctions

Janet Jackson 16 maja skończyła 55 lat. Trzydniowa licytacja była ściśle związana z jej urodzinami. Kim na Instagramie oprócz pochwalenia się wygraną, napisała również:

Wszystkiego Najlepszego Królowo

Także Janet Jackson nie pozostała celebrytce dłużna i napisała jej, że ma nadzieję, że strój sprawi Kim tyle samo przyjemności co jej samej. Strój, w którym Janet wystąpiła w jednym z teledysków, zrobiony jest z zamszy i ozdobiony elementami ze sztucznej kości.

Część dochodów z aukcji zostanie przekazana na organizację non-profit, która zapewnia pomoc potrzebującym dzieciom.

Kim jest nie tylko fanką Janet Jackson, ale także Michaela Jacksona. W 2017 roku celebrytka zdradziła, że kupiła dla swojej córki North kurtkę, którą niegdyś nosił sam Michael!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
Kim Kardashian wygrała licytację
Autor: instagram.com/kimkardashian
Kim Kardashian życzenia dla Janet Jackson
Autor: instagram.com/kimkardashian
NAJNOWSZE