Rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa NIE BĘDZIE? Celebrytka rozpływa się nad raperem

2021-10-26 14:25 AM

Sprawa rozwodowa Kim Kardashian i Kanye Westa wciąż jest w toku. Media na zmianę mówią raz o szybkim rozwodzie, a innym razem twierdzą, że zakończenia związku nie będzie. Wiele wskazuje na to, że to celebrytka i raper są dość mocno niezdecydowani co do swojej przyszłości...

W lutym tego roku media obiegła informacja, że Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy. Od tego czasu celebrytka i Kanye West często gościli na łamach kolorowej prasy. Nie tylko plotkarskie portale, ale także fani zachodzili w głowę, co tak naprawdę planuje Kim i Kanye. Zamiennie serwisy informowały raz o wyprowadzce Kanye’ego z domu, a innym razem o wielkim pojednaniu pary.

Paparazzi nie musieli się wielce męczyć, by mieć fotkę Kim wspierającą męża. Celebrytka stała w pierwszym rzędzie na premierze albumu DONDA, również w wielu wywiadach piała zachwyty nad sukcesami i osobowością męża.

Teraz zrobiła podobnie. Czyżby temat rozwodu to już przeszłość? W najnowszym wywiadzie Kim dla WSJ. Magazine znów przypomniała światu, jak bardzo uwielbia Kanye’ego i jaką super jest osobą.

Kanye zawsze będzie dla mnie najbardziej inspirującą osobą.

- mówiła Kim.

Myślicie, że po rozwodzie Kim będzie mieć takie samo zdanie? Swoją drogą jakiś czas temu strona Page Six przytaczając słowa informatora, pisała:

Nic się nie zmieniło. On nadal jest jej rodziną, a oni są przyjaciółmi. Pracują nad przyjaznymi relacjami dla dzieci i nadal się wspierają. Zawsze będzie jej rodziną i zawsze będą się wspierać.

Sonda
Jak sądzisz - czy małżeństwo Westów przetrwa?
Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE