Kim Kardashian i Pete Davidson na randce. Nie zgadniecie, kto im towarzyszył! [FOTO]

2021-12-20 10:13

Kim Kardashian i Pete Davidson kolejny raz zostali przyłapani na wspólnym wyjściu. Kolejna randka i kolejny dowód na to, że nie łączy ich tylko przyjaźń. Zobaczcie fotki!

Kim Kardashian i Pete Davidson od jakiegoś czasu nieustannie podsycają plotki o swoim romansie. Paparazzi śledzą każdy ich krok i chętnie fotografują ich wspólne wyjścia. Choć para nie odnosi się do doniesień o ich związku, to na każdym kroku dają pożywkę mediom.

Kolorowa prasa nie tylko pstryka celebrytce i komikowi wspólne zdjęcia, ale także uważnie patrzy na relację Kardashianki i rapera Kanye Westa. Kim daleka jest od tego, by wracać w objęcia męża, za to Kanye na wszystkie możliwe sposoby błaga ukochana o powrót… choć sam spotyka się z inną kobietą!

Błagania rapera na nic się jednak zdają, bo Kim coraz mocniej walczy o sfinalizowanie rozwodu i pozbycie się nazwiska męża. Wolny czas natomiast spędza w towarzystwie Pete.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Pamiętasz plotki z tygodnia? Sprawdź się!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Kim Kardashian...

Kim Kardashian i Pete Davidson na randce w towarzystwie…

Kim Kardashian i Pete Davidson w sobotę zostali zauważeni, jak wchodzili do jednego z kim w rodzinnym mieście komika Staten Island. Paparazzi natychmiast ustawili się przy wejściu, by zrobić im kilka fotek. Oczywiście udało się.

Co ciekawe media podają, że nie nie byli sami na seansie. Podobno towarzyszył im… Scott Disick z tajemniczą brunetką. Źródła podają, że ex Kourtney trzymali dość duży dystans od swojej towarzyszki, natomiast Kim i Pete nie kryli się i co jakiś czas czule dotykali.

Zajrzyjcie do galerii poniżej, myślicie, że wkrótce oficjalnie potwierdzą związek?