Kolejna zdrada załamała Khloe Kardashian. Pociesza ją... Scott Disick

2021-12-07 23:00

Khloe Kardashian nie ma łatwego życia. Ojciec jej dziecka, któremu daje kolejne szanse, spodziewa się trzeciego dziecka. Będzie ono dowodem jednej z wielu zdrad, których Tristan Thompson się dopuścił... W tej trudnej sytuacji Khloe Kardashian wspiera ją Scott Disick.

Scott Disick robi wszystko, co może, by pozostać blisko rodziny Kardashian Jenner. Po żenującej wpadce z wiadomością do ex partnera Kourtney Kardashian celebryta próbuje ratować swój wizerunek. Na związek z matką swoich dzieci nie ma już szans. Skuteczne zablokował go Travis Barker, przy którym Kourtney po prostu rozkwitła.

W gorszej sytuacji jest jej młodsza siostra. Khloe Kardashian dostała najbardziej wiarygodny dowód zdrady na świecie... Tristan Thompson lada moment będzie miał dziecko z inną kobietą!

Nic dziwnego, że biedaczka się załamała... Scott Disick próbuje ją pocieszyć!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Scott Disick posłał Khloe Kardashian kwiaty

Tristan Thompson nawet po narodzinach True nie opanował się i wciąż zdradzał biedną Khloe Kardashian na lewo i prawo. Za każdym razem koszykarz jakimś cudem omamiał ją i dostawał kolejną szansę. teraz gdy spodziewa się dziecka z inną kobietą, mamy nadzieję, że celebrytka powie mu stanowcze... do widzenia.

Na razie jednak Khloe Kardashian jest w rozsypce.

Khloe była wściekła, gdy dowiedziała się, że znowu zdradzał i nie może uwierzyć, że po raz kolejny będzie tatą.

Zdradza źródło magazynu People.

W tych trudnych chwilach Khloe Kardashian wspiera Scott Disick. Choć sam nie był wierny jej siostrze, zawsze miał z celebrytką dobry kontakt. Na pocieszenie posłał jej bukiet kwiatów.

Kocham cię @lethelordbewithyou. Dziękuję Ci

Napisała gwiazda Keeping Up With The Kardashians na zdjęciu różowego bukietu.

Miły gest?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?