Kim Kardashian skończyła 41 lat. Kris Jenner napisała piękne życzenia

2021-10-21 22:03 es

Aż trudno uwierzyć, ale faktycznie Kim Kardashian skończyła dziś 41 lat. Na razie nic nam nie wiadomo o imprezie urodzinowej na egzotycznej wyspie, jak to miało miejsce rok temu. Za to Kris Jenner zdążyła już opublikować na Instagramie urocze życzenia urodzinowe. Kim Kardashian będzie wzruszona, gdy to przeczyta!

Aż trudno uwierzyć, że Kim Kardashian kończy 41 lat! To jedna z najpopularniejszych celebrytek w świecie show-biznesu. Właściwie, można powiedzieć, że to ona i jej rodzina wynieśli celebryctwo na zupełnie nowy poziom. Gdy do sieci trafiła jej seks taśma, przed Kardashianami otworzyły się zupełnie nowe drzwi. Szybko stali się jedną z najpopularniejszych rodzin świata.

W ostatnich latach kariera Kim Kardashian nieco zwolniła. Przyćmiła ją młodsza siostra - Kylie Jenner. Teraz jednak Kim ponownie wróciła na piedestał. Została miliarderką, rozwija kolejne biznesy, a ostatnio nawet poprowadziła kultowy program SNL.

Od czasu jej ostatnich urodzin sporo zmieniło się również w życiu prywatnym. Kim Kardashian nie jest już żoną Kanye Westa!

Z okazji urodzin Kris Jenner ma dla córki mnóstwo ciepłych słów.

WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34

Kris Jenner opublikowała urocze życzenia dla Kim Kardashian

Kim Kardashian to druga najstarsza córka Kris Jenner. Przez lata to właśnie ona była ulubienicą momager, z czego chętnie żartowały jej siostry. Na kilka lat to miejsce zajęła Kylie Jenner, która dzięki kosmetycznemu imperium wspięła się na szczyt w wieku 20 lat.

Teraz jednak Kim Kardashian znowu jest numerem jeden. Robi studia prawnicze, rozkręca biznesy i wychowuje czwórkę dzieci. Z okazji 41 urodzin Kris Jenner doceniła jej wysiłki!

Jesteś w kwiecie wieku z czwórką wspaniałych dzieci i żyjesz swoim najlepszym życiem! Twoje życie jest pełne niesamowitych rzeczy, które uwielbiasz robić, zwłaszcza dla swojej rodziny, dzieci i innych, którzy nawet nie wiedzą, jak im pomagasz. Zawsze jesteś w ruchu, robiąc różne rzeczy dla mnie, swojego rodzeństwa i całej swojej rodziny. Jakie to szczęście, że mamy Cię w naszym życiu.

Dalej Kris Jenner doceniła również Kim Kardashian jako najlepszą partnerkę biznesową.

Dziękujemy za tę niesamowitą podróż, którą wspólnie przeżywamy, za bycie najbardziej spektakularnym partnerem biznesowym, za wspólną pogoń za marzeniami i za każde wspólne wspomnienie. Jestem z ciebie niezmiernie dumna moja piękna córko.

Do tego Kris Jenner opublikowała sporo zdjęć z córką. Na niektórych Kim Kardashian jest małym szkrabem, na kolejnych dorosłą kobietą z własnymi dziećmi.

Hotplota.pl również życzy wszystkiego najlepszego!

NAJNOWSZE