Kim Kardashian spłaciła Kanye Westa! Zapłaciła mu 20 milionów

2021-10-14 23:03 es

Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. A gdy mamy do czynienia z miliarderami, którzy przez lata dorobili się wspólnej fortuny, podział majątku nie jest łatwy. Zagraniczne media donoszą, że celebrytka spłaciła męża. Za jego część wspólnej posiadłości zapłaciła 20 milionów dolarów!

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to najważniejsza wiadomość tego roku w świecie gwiazd. Od miesięcy mówiło się o kryzysie między małżonkami. Aż w końcu na początku roku zagraniczne media ogłosiły - rozwód! Kim Kardashian potwierdziła to w Keeping Up With The Kardashians.

Zwykle, gdy rozstają się gwiazdy tak wielkiego formatu, rozwód trwa wieki. W końcu podział tak gigantycznego majątku to nie prosta sprawa. W tym przypadku jednak podobno wszystko przebiega bardzo przyjaźnie.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Kim Kardashian spłaciła Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West dorobili się gigantycznej fortuny. Każde z nich ma imponującą karierę, która przynosi ogromne dochody. Na całe szczęście przed ślubem para pomyślała o intercyzie.

Jednak wspólnie dokonali gigantycznej inwestycji. W 2014 roku para kupiła posiadłość w Hidden Hills za 20 milionów. Później Kanye West z pomocą słynnego belgijskiego dekoratora wnętrz, Axela Vervoorta, przeprowadził całkowitą przebudowę domu.

Teraz według TMZ jego jedyną właścicielką jest Kim Kardashian. Portal donosi, że Kanye West podpisał dokumenty, w których zrzeka się praw do nieruchomości. W zamian celebrytka musi zapłacić mu 20 milionów dolarów.

Informator TMZ dodał również, że cały proces podziału majątku podczas ich rozwodu przebiega "niezwykle sympatycznie".

NAJNOWSZE