Kim Kardashian i Kanye West

i

Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian nie chce odcinać Kanye Westa od dzieci. Sama "mentalnie już jest rozwódką"

2021-02-19 23:03

Rozstanie Kim Kardashian i Kanye Westa to najgłośniejszy temat ostatnich tygodni. Choć para oficjalnie niczego nie ogłosiła, media nieustannie się o tym rozpisują. Wiele osób z bliskiego otoczenia pary chętnie zabiera głos w tej sprawie. Dowiadujemy się, chociażby, że Kim Kardashian nie zamierza utrudniać dzieciom kontaktu z Kanye Westem.

Wszystko wskazuje na to, że faktycznie Kim Kardashian i Kanye West się rozwiodą. Plotki na temat ich rozstania krążyły od miesięcy. Jednak w ostatnich tygodniach niesamowicie przybrały na sile. Podkręca je fakt, że małżonkowie nabrali wody w usta. Co więcej, Kim Kardashian widziana była bez obrączki. Ponadto para mieszka osobno. Celebrytka wraz z dziećmi w Los Angeles, a Kanye West na ranczu w Wyoming.

Plotki są podsycane przez "osoby z bliskiego otoczenia". Zagraniczne media mają swoje źródła wśród znajomych Kim Kardashian i Kanye Westa. Czego się dowiadujemy tym razem?

Kim Kardashian nie chce odcinać Kanye Westa od dzieci

Bez dwóch zdań jedną z najtrudniejszych rzeczy podczas rozwodu jest przeprowadzenie dzieci przez to piekło. Wielu rodziców wykorzystuje maluchy, aby coś ugrać bądź ukarać partnera. Nierzadko na złość swojemu ex, utrudniają mu lub jej kontakty z dziećmi.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Według źródła E! News, Kim Kardashian nie zamierza odcinać Kanye Westa od dzieci.

On nadal chce odgrywać ogromną rolę w ich życiu, a Kim nigdy by tego nie utrudniała. Nie mieszka już w domu z Kim i dziećmi, ale jest z nimi w kontakcie. Gdy się widują, robią to poza domem Kim.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

- czytamy.

Ponadto źródło przekonuje, że Kim Kardashian "mentalnie jest już rozwódką". Celebrytka poświęca mnóstwo energii, żeby utrzymać całą sprawę w ścisłej tajemnicy. Nie wiadomo, czy chce chronić dzieci przed plotkami, czy może podgrzewa temperaturę przed finałem Keeping Up With The Kardashians.