Meghan Markle i książę Harry nie wrócą do rodziny królewskiej! Roczny okres próbny za nimi

2021-02-19 17:27 es
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

A więc decyzja ostatecznie zapadła... Meghan Markle i książę Harry nie wracają do rodziny królewskiej. Właśnie skończył się ich roczny okres próbny. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym potwierdza, że Meghan Markle i książę Harry oficjalnie potwierdzili swoje odejście.

Minął blisko rok, odkąd Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską. Wyprowadzili się z Anglii i zamieszkali "na swoim", w Montecito w Kalifornii. Wygląda na to, że porzucenie dworskich obowiązków wyszło im na dobre. Para angażuje się charytatywnie, założyła własną firmę i weszła na rynek filmowy, a ostatnio wystartowali z podcastem. Jakby tego było mało, Meghan Markle jest w drugiej ciąży!

Mamy potwierdzenie, że Meghan Markle i książę Harry nie wrócą do rodziny królewskiej. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Pałac Buckingham: Meghan Markle i książę Harry odeszli na dobre

Właśnie zakończył się roczny okres próbny. W tym czasie Meghan Markle i książę Harry mieli się dobrze zastanowić, czy przypadkiem nie chcą zmienić zdania. Najwyraźniej życie z dala od dworu królowej Elżbiety Ii bardziej im pasuje.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

W oficjalnym oświadczeniu wydanym w piątek przez Pałac Buckingham czytamy, że Meghan Markle i książę Harry nie wracają.

Honorowe nominacje wojskowe i królewskie patronaty sprawowane przez księcia i księżną zostaną zatem zwrócone Jej Królewskiej Mości, zanim zostaną rozdzielone między pracującymi członkami rodziny królewskiej. [...] Chociaż wszyscy są zasmuceni decyzją, książę i księżna pozostają ukochanymi członkami rodziny.

Czytamy w oświadczeniu.

Osoby blisko związane z rodziną królewską zdradzają, że Meghan Markle i książę Harry podjęli ostateczną decyzję po rozmowie z królową Elżbietą II.

Ich praca w ostatnim roku dowiodła, że książę i księżna Sussex pozostają oddani swojemu obowiązkowi i służbie dla Wielkiej Brytanii i całemu światu. Oferują swoje stałe wsparcie organizacjom, które reprezentowali, niezależnie od oficjalnej roli. Wszyscy możemy służyć. Służba jest uniwersalna.

Komentuje oświadczenie rzecznik księcia i księżnej Sussex w rozmowie z Entertainment Tonight

Decyzja o opuszczeniu rodziny królewskiej na dobre z pewnością będzie jednym z tematów, o które Oprah Winfrey zapyta swoich przyjaciół. Meghan Markle i książę Harry, niezwiązani już protokołem królewskim, udzielą wywiadu słynnej dziennikarce.

NAJNOWSZE