Kanye West PRZESTAŁ OBSERWOWAĆ na Twitterze Kim Kardashian i jej siostrę, Khloe

2021-06-11 22:03 es
Kanye West
Autor: LESE/Backgrid/East News

Kilka dni temu Kanye West świętował 44 urodziny. Z tej okazji Kim Kardashian opublikowała na Instagramie wyznanie miłości. Życzenia wrzuciła także jej siostra, Khloe Kardashian. Najwyraźniej się raperowi nie spodobały... Kanye West przestał obserwować na Twitterze profil Kim Kardashian i jej siostry! A w świecie gwiazd to poważny ruch...

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa wisiał w powietrzu od kilkunastu miesięcy. Znamienna była przeprowadzka rapera na rancho do Wyoming. Podobno zaszył się z dala od świata i nie miał zbyt wielkiej ochoty na kontakt z własną rodziną. Tymczasem życie Kim Kardashian nierozerwalnie wiąże się z Los Angeles.

Do tego wizerunkowe kłopoty, które nieustannie fundował żonie Kanye West... W końcu na początku roku zagraniczne media oficjalnie potwierdziły, że Kim Kardashian złożyła papiery rozwodowe.

I chociaż proces wciąż trwa, to wydarzyło się coś, co w świecie celebytów ma większa wartość niż wyrok jakiegokolwiek sądu...

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Kanye West przestał obserwować Kim Kardashian na Twitterze

W świecie gwiazd wciśnięcie UNFOLLOW wiele znaczy. To ostateczny dowód, że Kimye to historia! Chociaż Kanye West w ostatnim czasie praktycznie nie korzysta z social mediów, zdecydował się na ten ruch.

Zagraniczne media donoszą, że Kanye West przestał obserwować Kim Kardashian na Twitterze. Co ciekawe, to samo zrobił z Khloe Kardashian.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że kilka dni temu obie opublikowały życzenia urodzinowe. Czyżby raper nie był z nich zadowolony? A może Irina Shayk to zupełnie nowy początek i Kanye West chce wejść w ten związek z czystą kartą?

NAJNOWSZE