Kanye West i Irina Shayk parą? Mąż Kim Kardashian przyłapany z modelką we Francji!

2021-06-10 8:42 mm
Irina Shayk
Autor: Backgrid/East News

Co za zwrot akcji! Kanye West i Irina Shayk są parą? Raper jeszcze oficjalnie nie rozwiódł się z Kim Kardashian, a już układa sobie życie z kolejną kobietą! Muzyk został przyłapany przez fotografów na romantycznej randce z rosyjską modelką Iriną Shayk, byłą partnerką Cristiano Ronaldo i Bradleya Coopera! Kanye West spotkał się z nią nie byle gdzie, bo we Francji! To właśnie tam wcześniej przysięgał wierność Kim Kardashian...

Plotki o romansie Kanye Westa z Iriną Shayk pojawiają się w mediach już od maja. Znajomi rapera i modelki donosili niedawno prasie, że tych dwoje spotyka się w tajemnicy przed światem. Wtedy jednak mało kto wierzył w te informacje... Wiele wskazuje jednak na to, że plotki się potwierdzają! Kanye West i Irina Shayk zostali właśnie sfotografowani podczas dwuznacznego spaceru - i to we Francji, dla rapera jednym z najważniejszych miejsc na Ziemi! 

Irina Shayk i Kanye West razem. To już oficjalnie nowy związek?

Wspólne zdjęcia Kanye Westa i Iriny Shayk zrobione podczas wypadu do Francji opublikował brytyjski Daily Mail. Możecie obejrzeć je na przykład tutaj. Na fotkach widzimy, jak raper i modelka przechadzają się po francuskiej Prowansji. Fotki zrobiono 8 czerwca, a więc w dniu 44. urodzin Kanye Westa!

Mało prawdopodobne, aby raper w tak ważnym dla siebie dniu spędzał czas z kimś przypadkowym, nie sądzicie? XD Tych dwoje naprawdę musi łączyć coś więcej, niż tylko zwykła znajomość.

Z doniesień Daily Mail wynika, że Kanye West i Irina Shayk zatrzymali się w hotelu Villa La Coste, ekskluzywnym ośrodku otoczonym winnicami, położonym w okolicach Marsylii.

Poniżej znajdziecie filmik, na którym możecie zobaczyć, w jak pięknych okolicznościach Kanye spędzał urodziny u boku byłej Cristiano Ronaldo i Bradleya Coopera.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021

Jak myślicie - Kanye West naprawdę związał się z Iriną Shayk, czy może tylko chce utrzeć nosa Kim Kardashian?

NAJNOWSZE