Kim Kardashian składa Kanye Westowi życzenia urodzinowe. "Kocham Cię na zawsze"

2021-06-09 19:02 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: Twitter/Sipa USA/East News, WOOT/Backgrid/East News

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa staje się faktem. Gwiazda po raz pierwszy odniosła się oficjalnie do tych informacji. Rozpłakała się w Keeping Up With The Kardashians, mówiąc o rozpadzie trzeciego małżeństwa. W odcinku gwiazda bardzo ciepło wypowiadała się o przyszłym byłym mężu. Wygląda na to, że Kanye West wciąż jest jej bardzo bliski. Z okazji 44 urodzin rapera wyznała mu miłość na Instagramie.

Przez wiele lat Kim Kardashian i Kanye West byli jedną z najsławniejszych par świata. Ich związek wzbudzał ogromne zainteresowanie. Para w doczekała się czwórki dzieci. Niestety w ubiegłym roku ich małżeństwo dopadł kryzys. Możliwe, że gwoździem do trumny była dziwaczna kampania prezydencka, podczas której Kanye West ujawnił, że Kim Kardashian chciała zrobić aborcję, gdy zaszła w ciążę z North.

Od początku roku dużo mówiło się o ich rozwodzie. Jednak dopiero niedawno w Keeping Up With The Kardashians, celebrytka to potwierdziła.

Warto zwrócić uwagę, że mimo rozwodu para zachowuje klasę. Nie mamy wyciągania brudów czy udzielania kompromitujących wywiadów. Co więcej, z okazji urodzin Kanye Westa, Kim Kardashian opublikowała uroczy wpis.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Kim Kardashian wyznaje miłość Kanye Westowi?

Chociaż ich małżeństwo się skończyło, para najwyraźniej wciąż ma dobre relacje. Kanye West świętował właśnie 44 urodziny. Z tej okazji życzenia złożyła mu przyszła, była żona.

Kim Kardashian opublikowała ich zdjęcie z rodzinnej wycieczki.

Wszystkiego najlepszego. Kocham Cię na całe życie!

Napisała gwiazda.

Czy to znaczy, że Kim Kardashian wyznała miłość Kanye Westowi? Być może para rozstaje się w lepszych stosunkach, niż ktokolwiek przypuszcza.

Niewykluczone także, że "U" może oznaczać "was", czyli rodzinę Kim Kardashian jako całość.

Jak sadzicie?

NAJNOWSZE