Kim Kardashian i Drake mieli romans!? To powód beefu między Drake'iem a Kanye Westem?

2018-09-04 8:22
Kim Kardashian i Kanye West Hotplota.pl
Autor: SPLASH NEWS Kim Kardashian i Kanye West Hotplota.pl

Czyżby konflikt między Drake'iem a Kanye Westem miał zupełnie inne podłoże, niż wszyscy sądzimy? Kim Kardashian komentuje plotki!

Od kilku miesięcy środowisko hiphopowe żyje beefem między trzema raperami. Drake, Kanye West i Pusha-T ostro się dissowali. Ale od czego to wszystko się zaczęło? Po internecie kążą plotki, które na bank nie spodobają się Kanye Westowi. Podobno Kim Kardashian i Drake romansowali!

>> Kanye West komentuje beef: Drake wysyłał mu "demoniczne, fioletowe emotki"

Na instagram trafił filmik, na którym The Cade Room, Nick Cannon i DJ Akademiks omawiają spór między mężem Kim, Kanye Westem, Pusha T i Drake'iem. W pewnym momencie DJ Akademiks stwierdził, że Kim Kardashian romansowała z Drake'iem. Cannon - który umawiał się z Kim w 2006 roku - zgodził się, że w całym beefie jest coś osobistego.


>> Drake współtwórcą najlepszej piosenki na płycie YE? Szkoda, że Kanye West to ukrył

Istnieje również teoria fanów, że Drake śpiewa o Kim Kardashian w swojej piosence "In My Feelings". Używa tam pseudonimu Kiki.. Teksty zawierają dość jednoznaczne teksty:

Kiki, czy mnie kochasz? / Czy jedziesz?" / Powiedz, że nigdy nie wyjdziesz poza mną / bo cię chcę / I potrzebuję ciebie / I zawsze jestem dla ciebie.

Wśród komentarzy pod filmikiem można też znaleźć wypowiedź Kim Kardashian. Żona Kanye Westa krótko ucina temat, pisząc, że romans z Drake'iem nigdy nie miał miejsca. Wierzycie jej?

NAJNOWSZE