Tak powstała stylizacja Kim Kardashian z MET gali. "T-shirt od stóp do głów"

2021-09-15 15:50 es
Kim Kardashian
Autor: Invision/Invision/East News

Jak co roku gala MET miała motyw przewodni. Tym razem był to amerykański styl. Kim Kardashian zaskoczyła wszystkich, prezentując się w czarnej stylizacji, przypominając dementora. Teraz celebrytka broni amerykańskości swojej kreacji. Pokazała także kulisy przygotowań do najważniejszego wydarzenia w kalendarzu gwiazd.

Stylizacja Kim Kardashian z gali MET odbiła się szerokim echem na całym świecie. I taki pewnie był zamysł. Zwrócić na siebie uwagę całego świata! A to, że przy okazji celebrytka nazywana jest dementorem i stała się obiektem wielu memów? No cóż...

Wybór Kim Kardashian jest szeroko komentowany przez media z wielu krajów. Zadają sobie pytanie, czy celebrytka dobrze wpisała się w temat wydarzenia. Co roku gala MET odbywa się pod innym hasłem, które definiuje motyw stylizacji. W tym roku był to amerykański styl.

Kim Kardashian broni swojego stroju.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Kim Kardashian o stylizacji z gali MET

Kreacja od domu mody Balenciaga wzbudziła ogromne zainteresowanie. Kim Kardashian stała się najgłośniej komentowaną gwiazdą wieczoru. Gdy emocje opadły, celebrytka odniosła się do swojego stroju na Instagramie.

W krótkim opisie starała się przekonać, że doskonale wpisała się w temat tegorocznej gali MET.

Co jest bardziej amerykańskiego niż T-shirt od stóp do głów?!

Napisała Kim Kardashian.

Gwiazda opublikowała także zdjęcia z przygotowań do wielkiego wieczoru. Wbijanie się w ten strój musiało być niezłym wyzwaniem!

Zobacz też:

NAJNOWSZE