Katarzyna Nosowska to polska Kim Kardashian! Jej stylówka to HIT

2021-09-14 23:02 es
Katarzyna Nosowska
Autor: WBF

W Polsce uwielbiamy tworzyć własne odpowiedniki zagranicznych produktów czy sław. Kiedy do sieci trafiły zdjęcia Kim Kardashian z gali MET 2021, można się było spodziewać, że ktoś podejmie wyzwanie. I oto... Katarzyna Nosowska okazała się polską Kim Kardashian. Jej stylizacja na zakupy to hit!

Gala MET zawsze jest obserwowana z zapartym tchem w wielu krajach świata. Chociaż naszych rodaków jest tam zazwyczaj niewielu, kochamy oglądać ten festiwal przepychu. Tegoroczne wydarzenie przejdzie do legendy z wielu powodów. Przez pandemię MET gala miała roczną przerwę oraz została przełożona z tradycyjnego, majowego terminu.

Do legendy przejdą też niektóre stylizacje. Na ustach wszystkich znalazła się Kim Kardashian. Od stóp do głów ubrana była w czarny zestaw od domu mody Balenciaga.

Okazuje się jednak, że w Polsce mamy własną Kim Kardashian!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Katarzyna Nosowska jak Kim Kardashian

Katarzyna Nosowska słynie z poczucia humoru i ogromnego dystansu. Nic dziwnego, że gdy zobaczyła zdjęcia Kim Kardashian z MET gali, musiała zareagować.

Na swoim Instagramie Katarzyna Nosowska opublikowała wideo, na którym prezentuje stylizację.

Nie na galę, do sklepu:)

Czytamy w opisie.

Widzimy, jak ubrana na czarno i zamaskowana do granic możliwości Katarzyna Nosowska przechadza się po pokoju, przypominając o zabraniu na zakupy własnych siatek.

- Mistrzyni 😍😂

- No nasza Kim Kardashian jak nic!

- Nosowska porządnie zakryłaś Nosa 🔥🔥🔥 😍😍😍

- Wow, jakie zgrabne nogi😍

Czytamy w komentarzach.

Równie stylowa, jak Kim Kardashian?

Zobacz też:

NAJNOWSZE