Kim i Khloe Kardashian śledziły Kourtney! Skończyło się awanturą! "Czyj to jest dom?!"

2019-12-07 15:07 nk
Siostry Kardashian
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Kim Kardashian urodziła się po to, by być celebrytką. Od najmłodszych lat robiła wszystko, by stać sie sławna. Przekonała nawet całą swoją rodzinę, by ruszyć z własnym reality show, na co wszyscy się zgodzili. Jednak po latach pokazywania swojego życia Kourtney Kardashian okazała się mieć sporo tajemnic, które ukrywa nie tylko przed kamerą, ale i siostrami! Jedna z nich właśnie wyszła na jaw!

Kourtney Kardashian już od dłuższego czasu daje do zrozumienia, że ma powyżej uszu życia na świeczniku. Celebrytka powoli wycofuje się z rodzinnego reality show. Póki co wciąz pojawia się w Z Kamerą Wśród Kardashianów, jednak coraz więcej aspektów życia zachowuje dla siebie. Okazuje się, że Kourt ucieka się nawet do potajemnego wymykania się z domu, w tajemnicy przed siostrami, by tylko te nie wypaplały przed kamerą szczegółów jej życia osobistego.

Nie jest tajemnicą, że związek przed kamerami ze Scottem Disickiem odbił się Kourtney czkawką. Celebrytka próbowała budować kolejne relacje z mężczyznami, jednak dotąd nie udało jej się ułożyć sobie życia. Gwiazda uważa, że najwyższy czas skończyć z dzieleniem się z fanami absolutnie wszystkim, bo nie wychodzi jej to na dobre.

Co ukrywa Kourtney Kardashian?

W najnowszym odcinku Keeping Up With The Kardashians siostry Kourtney śledzą ją, aż odkrywają, że ta ukryła się w czyimś domu. Kiedy konfrontują się z nią, dziewczyna nie chce zdradzić, czyja to posiadłość. Khloe stwierdza, że ona i Kim nie wiedzą nic o swojej siostrze.

Jestem tu na spotkaniu. Chcecie wejść do środka? Naprawdę z nikim się nie umawiam! A nawet gdybym, to co? Przyprowadziłybyście tu kamerę? To taki brak szacunku! Jeśli mam swoje granice, to je szanujcie.

- wyjaśnia Kourtney, na to Kim Kardashian przewraca oczami i stwierdza: "Ty i twoje granice!". Kourtney stwierdza dalej, że Khloe lubi pokazywać przed kamerą absolutnie wszystko. Ta odpowiada, że wcale nie lubi, ale to jest ich praca. Kourtney nie zgadza się z nią.

Myślicie, że Kourtney Kardashian wkrótce odejdzie z reality Kardashianów na stałe?

NAJNOWSZE