Khloe Kardashian znowu przebrała się za Kris Jenner! Nawet True jej nie poznała! [WIDEO]

2020-08-06 19:37 nk
Khloe Kardashian jako Kris Jenner
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Rola Kris Jenner to popisowa rola Khloe Kardashian. Celebrytka znowu przebrała się za własną matkę. Charakteryzacja obejmowała nawet manicure i pedicure! Po co to wszystko? Khloe i Scott Disick postanowili po raz kolejny skompromitować Kris przed opinią publiczną! Zobaczcie efekt!

Khloe Kardashian, od kiedy (za pomocą diety odchudzającej ;)) kompletnie zmieniła się na twarzy, uwielbia wcielać się w swoją matkę. Zrobiła to kiedyś na potrzeby zwiastuna kolejnego sezonu Keeping Up With The Kardashians, a potem po to, by... skompromitować Kris Jenner w oczach opinii publicznej.

Pamiętacie, jak ucharakteryzowana na "mamadżerkę" Khloe sikała na ulicy przed grupą paparazzich?

Khloe Kardashian znowu jako Kris Jenner!

W sieci pojawił się kolejny trailer KUWTK. Nowy sezon serialu typu reality show rusza niebawem. Najwyraźniej zobaczymy w nim kolejny prank, którego ofiarą padnie matka Kardashianek.

W nagraniu widzimy, jak Khloe Kardashian jest poddawana charakteryzacji na swoją matkę. Metamorfoza jest kompleksowa - obejmuje nawet... obcinanie paznokci u stóp!

Jestem znowu w pełnej chwale Kris Jenner i czas zrobić Kris Jenner trochę zdjęć paparazzi. Scott i ja jesteśmy podekscytowani.

- mówi Khloe Kardashian w zakulisowym nagraniu.

Efekt? Nawet True Thompson miała kłopot z rozpoznaniem swojej mamy!

Sama Khloe uważa, że z każdą charakteryzacją jej "Kris Jenner" wychodzi lepiej. Zgadzacie się?

NAJNOWSZE