Khloe Kardashian

i

Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Khloe Kardashian przyznała się do JEDNEJ operacji plastycznej! Tak było?

2021-06-21 11:23

Khloe Kardashian od dawna nieustannie zmaga się z kpinami internautów z jej wyglądu. Nie chodzi tu jednak o to, jak wygląda, a o to, jak prezentuje się w mediach - celebrytka wrzuca na Instagram bardzo mocno wyretuszowane zdjęcia, na których często nie przypomina samej siebie. Złośliwi wytykają jej też operacje plastyczne, który miałaby zawdzięczać swoją przemianę z ostatnich lat. Teraz Khloe Kardashian odniosła się do plotek.

Nie da się ukryć, że od początku kariery sióstr Kardashian jedna z nich - Khloe Kardashian - nie miała łatwego życia. Celebrytka nie dorównywała urodą swoim krewniaczkom i często stawała się obiektem kpin. Przez lata najpierw walczyła więc z niską samooceną, a następnie zdecydowała się na drastyczną przemianę. Dziś Khloe w niczym nie przypomina siebie sprzed lat i fani nie mają wątpliwości, że zawdzięcza to licznym operacjom plastycznym.

>> Khloe Kardashian zmieniła się nie do poznania! Niektórzy nie są w stanie jej poznać!

Sama celebrytka wobec wszelkich złośliwych opinii na temat jej wyglądu przyjęła prostą strategię - nie komentuje ich. Zrobiła jednak wyjątek podczas specjalnego odcinka Keeping Up With The Kardashians, w którym zdradziła Andy'emu Cohenowi, czy rzeczywiście jej obecny wygląd jest dziełem chirurgów.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Khloe Kardashian miała jedną operację plastyczną?

W rozmowie z prezenterem Khloe Kardashian przyznała, że miała w swoim życiu jedną operację plastyczną - nosa. Choć zapewne internautom trudno będzie w to uwierzyć, celebrytka twierdzi, że żadna inna część jej ciała nie była poprawiana chirurgicznie.

Wszyscy mówią: „O mój Boże, ona przeszła trzeci przeszczep twarzy!” A ja miałam jedną operację nosa. Wszyscy się denerwują, dlaczego o tym nie mówię. Nikt mnie nigdy o to nie pytał. Jesteś pierwszą osobą w wywiadzie, która zapytała mnie o mój nos. Zrobiłam go, jasne, robię zastrzyki - ale nie do końca botox. Źle zareagowałam na botox.

- zdradziła Khloe Kardashian.

Khloe Kardashian odniosła się też do hejtu, z jakim spotyka się od dawna. Warto przypomnieć przy tym niedawną sytuację, kiedy jej niewyretuszowane zdjęcie w bikini trafiło do sieci. Celebrytka wyglądała na nim... zwyczajnie, jednak zareagowała na całą sytuację bardzo ostro, publikując w sieci długie oświadczenia.

Teraz powiedziała:

Kiedy nasze reality-show wystartowało, byłam bardzo pewna siebie. Bardzo bezpieczna. A potem w ciągu pierwszych kilku sezonów stałem się niepewna z powodu opinii publicznej o sobie. Potem myślałam, że mam dobrą passę, by być bezpieczną, a ostatnio znów stałam się niepewna. Byłem taka pewna siebie przed programem. W pierwszym sezonie, nie powiedziałabym, że byłam sławna. Byłam siostrą Kim, ale pamiętam Kourtney i zawsze byłyśmy w tle jej zdjęć i bardzo nam się to podobało.

- wyznała.

Co sądzicie na temat kontrowersji wokół wyglądu Khloe Kardashian? Przypomnijmy, jak zmieniała się przez lata: