Khloe Kardashian

i

Autor: Youtube/ Keeping Up With The Kardashians

Khloe Kardashian zapytana WPROST o zdrady Tristana Thompsona! Jej mina mówi wiele

2021-06-10 13:31

Po zakończeniu emisji show Keeping Up With The Kardashians słynna rodzina nie pozostawia swoich fanów z niczym. Wszystkie siostry wraz ze Scottem Disickiem i Kris Jenner zasiadły ostatnio na kanapie Andy'ego Cohena, by opowiedzieć o swoim życiu i rodzinnym programie. Nie zabrakło trudnych pytań. W tym do zdradzanej przez Tristana Thompsona Khloe Kardashian...

Fani Khloe Kardashian od dawna już przestali się dziwić kolejnym szansom, jakie celebrytka daje Tristanowi Thompsonowi. Choć koszykarz dwa razy został przyłapany na zdradzie - a ostatnio pojawiły się kolejne oskarżenia pod jego adresem - Khloe wciąż wierzy, że stworzy z nim trwały i szczęśliwy związek. I tylko na wszelki wypadek nie pokazuje na Instagramie jego zdjęć, by nie prowokować fanów do dyskusji. Co ciekawe, ostatnio zrobiła jednak wyjątek i sportowiec zagościł na jej profilu z okazji urodzin Kanye Westa.

Dotąd wszelkich szczegółów z życia Khloe Kardashian u boku Tristana Thompsona fani dowiadywali się więc z Keeping Up With The Kardashians. Emisja show już się jednak zakończyła, ale celebrytki nie zostawiają fanów z niczym.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Khloe Kardashian zapytana o Tristana

Wszyscy najważniejsi bohaterowie Keeping Up With The Kardashians zasiedli ostatnio na kanapie podczas specjalnego, wspominkowego odcinka show, który poprowadził Andy Cohen. Nie obyło się bez trudnych pytań - dziennikarz bez skrupułów pytał siostry o ich życie prywatne. Pytanie padło również w kierunku Khloe Kardashian.

Gdy Tristan zdradził cię po raz pierwszy, skąd wiedziałaś, że zrobi to ponownie?

To pytanie wyraźnie wyprowadziło Khloe Kardashian z równowagi. Choć celebrytka starała się zachować zimną krew, jej lodowaty wzrok i przełknięcie śliny świadczą o tym, że odpowiedź jest wyjątkowo trudna. Co powiedziała Khloe, przekonamy się dopiero 17 czerwca, na kiedy zaplanowano zapowiedź całego odcinka.

Tymczasem zobaczcie zwiastun i wymowną minę celebrytki!