EN_01451487_0098

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Tak NAPRAWDĘ wygląda Khloe Kardashian? Zdjęcie twarzy i ciała bez retuszu w sieci!

2021-04-06 13:57

Khloe Kardashian od dawna musi mierzyć się z komentarzami złośliwych internautów, którzy nie do końca wierzą w to, że celebrytka wygląda w rzeczywistości tak, jak na zdjęciach ze swojego profilu na Instagramie. Fotki Khloe już na pierwszy rzut oka wyglądają na poddane poważnemu retuszowi. Teraz do sieci trafiło całkowicie naturalne zdjęcie Kardashianki...

Choć siostry Kardashian zdążyły przyzwyczaić swoich fanów do tego, że ich wizerunki w sieci mocno różnią się od tego, jak wyglądają w rzeczywistości, wiele osób nie ukrywa, że retusz, jakiemu swoje zdjęcia poddaje Khloe Kardashian, to zdecydowana przesada. Celebrytka często nie przypomina samej siebie na zdjęciach z Instagrama i już na pierwszy rzut oka widać, że jej uroda to w ogromnej mierze zasługa Photoshopa. Zwłaszcza, że przyłapana przez paparazzich w niczym nie przypomina "lalki" ze swojego profilu.

I tak pod każdym kolejnym zdjęciem Khloe Kardashian pojawiają się kpiny internautów. Komentujący porównują ją do Kim Kardashian lub Ariany Grande - w zależności od tego, w którym kierunku danego dnia pójdą graficy. Choć dotąd Khloe ignorowała takie komentarze, teraz może mieć problem z zachowaniem zimnej krwi. Do sieci trafiło właśnie całkowicie naturalne zdjęcie Khloe Kardashian w bikini...

Kolorowe zdjęcie zostało zrobione Khloé podczas prywatnego spotkania rodzinnego i opublikowane w mediach społecznościowych przez pomyłkę przez asystenta, bez zgody. Khloé wygląda pięknie, ale właściciel praw autorskich ma prawo chcieć, aby zdjęcie, które nie jest przeznaczone do publikacji, zostało usunięte.

- czytamy w oświadczeniu KKW Brands.

Tymczasem internauci pokochali naturalne zdjęcie Khloe Kardashian. Na Twitterze zaroiło się od komentarzy, według których Khloe wygląda naprawdę dobrze i nie ma żadnych powodów do kompleksów, a tym bardziej do tak drastycznego przerabiania swoich zdjęć. Najwyraźniej jednak celebrytka jest innego zdania i woli w sieci przypominać plastikową barbie.

A Wy w której wersji ją wolicie?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Khloe Kardashian bez retuszu

Zagraniczne media donoszą, że zdjęcie Khloe Kardashian bez retuszu miała wrzucić do sieci mama Kris Jenner, Mary Jo Shannon. I choć ta informacja pozostaje niepotwierdzona, Page Six nie ma wątpliwości, że fotka, którą obecnie można zobaczyć tutaj, jest autentyczna. Zdjęcie z sieci usunął już zespół Kardashianów, twierdząc, że zostało udostępnione bez jej zgody. Internauci zdążyli jednak rozpowszechnić je w mediach społecznościowych.