Khloe Kardashian z nową twarzą

i

Autor: Instagram / Khloe Kardashain Khloe Kardashian z "nową twarzą"

Khloe Kardashian zmieniła się nie do poznania! Niektórzy nie są w stanie jej poznać!

2020-05-23 15:29

Na instagramowym profilu Khloe Kardashian na Instagramie pojawiły się jej najnowsze zdjęcia. Wielu fanów jej NIE POZNAŁO. Nie da się ukryć, że twarz Khloe „troszkę” się zmieniła. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że gwiazdy (szczególnie te znane na całym świecie) chcą wyglądać jak milion dolarów. Wszystko ma być perfekcyjne – od fryzury, po figurę, uśmiech, a nawet cerę. Nic więc dziwnego, że wiele celebrytek poddaje się operacjom plastycznym. W końcu naturalnie nikt nie jest perfekcyjny. Taki efekt pomagają osiągnąć tylko zabiegi chirurgów plastycznych. Fani podejrzewają, że ostatnio z „panem doktorem” spotkała się Khloe Kardashian. Dlaczego?

Wszystko przez najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na jej profilu na Instagramie. Fani zwracają uwagę na totalnie zmienione rysy twarzy. Widać to szczególnie w porównaniu z archiwalnymi zdjęciami. Gwiazda jednak nie odniosła się do tych informacji. Zobaczcie najnowsze zdjęcia Khloe Kardashian, na których trudno ją rozpoznać:

Poniżej przedstawiamy archiwalne zdjęcia Khloe Kardashian. Poznajecie? ;)

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu
Khloe Kardashian w 2008 roku

i

Autor: EastNews Khloe Kardashian w 2008 roku
Khloe Kardashian w 2008 roku

i

Autor: EastNews Khloe Kardashian w 2008 roku
Khloe Kardashian w 2008 roku

i

Autor: EastNews Khloe Kardashian w 2008 roku