Khloe Kardashian KOMENTUJE nagranie z Jordyn Woods? "KŁAMCY są zawsze gotowi przysięgać"!

2019-12-11 14:19 nk
Khloe Kardashian
Autor: Rex Features/East News

Po wielu miesiącach spekulacji i pytań o to, kto tu mówi prawdę, kto kłamie, światło dzienne ujrzało nagranie z badania Jordyn Woods wykrywaczem kłamstw. Celebrytka odpowiedziała wprost na pytanie, czy uprawiała seks z Tristanem Thompsonem. Czy to przypadek, że krótko po opublikowaniu filmu Khloe Kardashian opublikowała na swoim stories aż dwa mocne wpisy?

Na początku 2019 roku świat obiegła szokująca plotka, jakoby Jordyn Woods - przyjaciółka Kylie Jenner - przespała się z partnerem jej siostry, Khloe Kardashian, Tristanem Thompsonem. Krótko po tym Jordyn udzieliła wywiadu dla Red Table Talk. W rozmowie z Jadą Pinkett-Smith zapewniała, że do niczego między nią a koszykarzem nie doszło i była gotowa poddać się testowi wykrywaczem kłamstw, by to udowodnić. Fani długo nie otrzymywali odpowiedzi na nurtujące ich pytanie: czy Jordyn poddała się testowi?

W końcu nagranie z badania ujrzało światło dzienne. Możecie zobaczyć je TUTAJ.

Khloe Kardashian REAGUJE?

W ujawnionym materiale Jordyn Woods na pytanie, czy uprawiała seks z Tristanem Thompsonem, odpowiada: "Nie". Operator wariografu potwierdza, że dziewczyna mówi prawdę.

Czy to nagranie nie przekonało Khloe Kardashian? Krótko po publikacji filmiku celebrytka zamieściła na swoim story mocne wpisy!

Kłamcy zawsze są gotowi przysięgać.

- napisała Khloe, po czym dodała jeszcze:

Przestańcie być tacy ku***sko przebaczający, ludzie wiedzą dokładnie, co k***a robią

Czyli pojednania raczej nie będzie....

NAJNOWSZE