Jordyn Woods zbadana wykrywaczem kłamstw! "Czy uprawiałaś seks z Tristanem Thompsonem"?

2019-12-11 10:56 nk
Jordyn Woods
Autor: https://www.facebook.com/watch/redtabletalk

Na początku 2019 roku wybuchł skandal z Jordyn Woods i Tristanem Thompsonem w rolach głównych. Po świecie lotem błyskawicy rozeszła się plotka, jakoby przyjaciółka Kylie Jenner przespała się na imprezie z ojcem dziecka Khloe Kardashian. Tuż po wybuchu afery Jordyn opowiedziała swoją wersję historii w talk show Jady Pinkett-Smith. Ta dopiero teraz ujawniła nagranie z badania wykrywaczem kłamstw!

Choć od tamtej afery minęło wiele miesięcy, życie jej bohaterów już pewnie nigdy nie będzie takie samo. Przyjaciółka Kylie Jenner została oskarżona o przespanie się z ówczesnym partnerem Khloe Kardashian. Do incydentu miało dojść podczas imprezy w domu Tristana Thompsona. Świadkowie mówili, że Jordyn tańczyła na kolanie koszykarza i wyraźnie go uwodziła. Według jednej z wersji Thompson i Woods zniknęli razem w łazience.

Skandal zatoczył szerokie koło i doprowadził do rozstania Khloe i Tristana (to nie byłaby jego pierwsza zdrada). Kylie zerwała kontakt z przyjaciółką i kazała jej wyprowadzić się ze swojego domku gościnnego.

Krótko po wybuchu całej afery Jordyn Woods pojawiła się w talk show Jady Pinkett-Smith, by opowiedzieć swoją wersję wydarzeń. Ze łzami w oczach celebrytka zarzekała się, że do seksu nie doszło. Ba, nie było ponoć nawet tańca na kolanie ani wspólnej wizyty w łazience. Dziewczyna twierdziła, że nie doszło do absolutnie żadnej intymności i była gotowa powtórzyć to przy wykrywaczu kłamstw!

Jordyn Woods zbadana wariografem. Mówiła prawdę czy kłamała?

W oryginalnej wersji odcinka Red Table Talk z Jordyn Woods nie zostało pokazane, czy celebrytka została zbadana wykrywaczem kłamstw. Jada Pinkett-Smith zdecydowała się pokazać ten materiał wiele miesięcy później, w odcinku specjalnym, w którym prowadzące odpowiadały na pytania fanów. Okazuje się, że ci - co w sumie nie dziwi - bardzo chcieli poznać dalszy ciąg tej historii.

Badanie Jordyn Woods wykrywaczem kłamstw nie zostało wcześniej pokazane publicznie, bo sama celebrytka zrobiła to ponoć nie dla widzów, a dla siebie i by rozwiać wątpliwości Khloe Kardashian. W końcu jednak materiał doczekał się publikacji.

W nagraniu widzimy, jak Jordyn Woods jest podłączana do aparatur przez poligrafa z 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu dochodzeń kryminalnych i cywilnych. Początkowo mężczyzna zadaje jej kilka pytań kontrolnych, po czym pyta wprost: "Czy miałaś stosunek seksualny z Tristanem Thompsonem?". "Nie" - odpowiada dziewczyna.

Choć ujawnione nagranie ma kilka minut, całe badanie wariograficzne zajęło ponoć około 2 godzin. Po jego zakończeniu poligraf potwierdził, że w jego opinii Woods mówiła prawdę.

Pytanie więc, dlaczego Khloe zdecydowała się rozstać z Tristanem, jeśli ona ten materiał widziała już wiele miesięcy temu?

(Badanie możecie obejrzeć, przewijając do 18:55)

NAJNOWSZE