Khloe Kardashian

i

Autor: WOOT/Backgrid/East News

Khloe Kardashian jest wściekła. Jej nieprzerobione zdjęcie w bikini zostało viralem

2021-04-07 22:02

Wszystkie siostry Kardashian Jenner bardzo się zmieniły w ostatnich latach. Jednak Khloe Kardashian na Instagramie w ogóle nie przypomina samej siebie sprzed lat. Potwierdziły się przypuszczenia internautów, że gwiazda nadużywa Photoshopa. Teraz gdy do sieci wyciekło jej nieprzerobione zdjęcie w bikini, Khloe Kardashian jest wściekła.

Wszystkie siostry Kardashian Jenner bardzo się zmieniły w ostatnich latach. To wpływ czasu, kosmetyków oraz zabiegów poprawiających urodę. Bez dwóch zdań największą metamorfozę przeszła Khloe Kardashian. Przez lata musiała żyć z przykrą łatą "najbrzydszej Kardashianki". Jednak teraz już kompletnie nie przypomina siebie sprzed paru lat.

Zdjęcia Khloe Kardashian na Instagramie są tak przerobione, że gwiazda nie przypomina samej siebie, nawet z czasów obecnych. Do sieci trafiło zdjęcie Khloe Kardashian bez retuszu. Gwiazda pozuje w bikini nad basenem i wygląda zupełnie normalnie. Jak na 36 lat i ciążę - zupełnie w porządku! Jednak gwiazda wściekła się, gdy fotka trafiła do internetu...

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Khloe Kadashian wściekła z powodu wycieku zdjęcia bez retuszu

Większość osób poprawia sobie co nieco w social mediach. Jednak Khloe Kardashian to prawdziwa królowa Photoshopa. Choć bez niego ciało gwiazdy wygląda bardzo dobrze, celebytka podkręca je do granic możliwości.

Wszystko wyszło na jaw, gdy do sieci przypadkowo trafiło zdjęcie Khloe Kardashian bez retuszu. Według informatora The Sun doszło do „nieporozumienia” między gwiazdą KUWTK a jej zespołem w sprawie tego, „co miało być wtedy opublikowane”. I chociaż fotka szybko została usunięta, w internecie nic nie ginie. Zdjęcie Khloe Kardashian możecie zobaczyć m.in. tutaj.

Przestraszyła się i w ciągu kilku minut zdjęcie zaczęło już krążyć wszędzie.

Wie, że to tylko jeszcze bardziej zaostrzy opinie ludzi. Szczerze mówiąc, jest wściekła.

Donosi źródło The Sun.

Informatorka twierdziła, że ​​Khloe Kardashian stała się emocjonalna i „zawstydzona”, ponieważ „wiedziała, że ​​to będzie wielka sprawa”. I chociaż celebrytke zalała fala pozytywnych komentarzy, to i tak jest wściekła na tę sytuację. To tylko potwierdza zarzuty internautów, że od dawna kreuje nieosiągalny kanon piękna.

A jak Wam się podoba naturalna Khloe Kardashian?

Jak dobrze znasz Khloe Kardashian? [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Jak brzmi pełne imię Khloe?