2-letnia córka Khloe Kardashian debiutuje jako aktorka! True zagrała w reklamie

2021-03-26 19:03 es
Khloe Kardashian z True
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W rodzinie Kardashian Jenner rośnie nowe pokolenie celebrytek. Córki Kim Kardashian, Kylie Jenner i Khloe Kardashian są w podobnym wieku, więc wychowują się niemal jak trojaczki. Najmłodsza z nich - True stawia właśnie pierwsze kroki w show-biznesie. Córka Khloe Kardashian zagrała z nią w reklamie!

Khloe Kardashian i Kylie Jenner były w ciąży praktycznie w tym samym czasie. Wówczas i Kim Kardashian spodziewała się dziecka, które urodziła jej surogatka. Teraz siostry wychowują następną generację celebrytek.

Starsza córka Kim Kardashian - North, ma już na koncie pierwsze sesje zdjęciowe oraz występy na wybiegach. Jeśli myśleliście, że 7 lat to zbyt młody wiek na wchodzenie do show-biznesu, to Was zaskoczy. 2-letnia córka Khloe Kardashian zagrała z nią w reklamie!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

2-letnia córka Khloe Kardashian zadebiutowała w reklamie

Khloe Kardashian stara się chronić prywatność dziecka, jednocześnie pamiętając o tym, by zaszczepić w niej pasję do celebryctwa.

2 -letnia True Thompson wystąpiła razem z Khloe Kardashian w reklamie! To promocja środków na migrenę. Na nagraniu dziewczynka karmi mamę popcornem.

Myślicie, że Khloe Kardashian zachęciła True do kariery?

NAJNOWSZE