Khloe Kardashian o krytykantach: niepewni i robią mniej niż ja. Kogo ma na myśli?

2021-03-29 22:03 es
Khloe Kardashian
Autor: AP/Associated Press/East News

Khloe Kardashian zmieniła się najbardziej ze wszystkich sióstr Kardashian Jenner. Niedawno jej twarz znowu przeszła metamorfozę. Wielu internautów wytyka celebrytce, że nie przypomina samej siebie. Gwiazda jednak nie bierze sobie tych uwag do serca i publikuje wymowne posty.

Khloe Kardashian przez wiele lat żyła z łatką "najbrzydszej z sióstr Kardashian Jenner". Kilka lat temu przeszła spektakularną metamorfozę. Bardzo schudła, zmieniła fryzurę i twarz. Nie jest tajemnicą, że dzisiejsza Khloe Kardashian nie przypomina tej z początków Keeping Up With The Kardashians. I choć oczywiście z biegiem lat wszyscy członkowie rodziny się zmienili, w tym przypadku internauci zauważają szczególnie duży udział lekarzy.

Jednak Khloe Kardashian nie pozwala, by komentarze o nowej twarzy popsuły jej humor. Gwiazda udostępniła wymowne posty.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Khloe Kardashian zamyka usta krytykantom

Wygląd Khloe Kardashian to nie jedyna rzecz, za którą celebrytka jest krytykowana. Jej wybory w życiu prywatnym także są głośno komentowane. Chociaż ojciec jej dziecka, Tristan Thompson, zdradził ją już kilkukrotnie, Khloe Kardashian wciąż daje mu szanse.

O tym, że para znowu jest razem, wygadał się przypadkowo na Instagramie Scott Disick...

Khloe Kardashian udostępniła wymowny post. Najpewniej z myślą o wszystkich, którzy ją krytykują:

Następnym razem, gdy ktoś będzie próbował cię poniżyć, pamiętaj, że pewność siebie jest cicha, ale niepewność jest głośna.

Pamiętaj, nigdy nie zostaniesz skrytykowany przez kogoś, kto robi więcej niż ty. Będziesz krytykowany tylko przez kogoś, kto robi mniej niż ty.

Czy Khloe Kardashian miała na myśli kogoś konkretnego?

NAJNOWSZE