Kelly Clarkson mocno przeżyła rozwód. "Moje życie zamieniło się w śmietnik"

2020-09-14 16:54 es
Kelly Clarkson
Autor: RF/Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Kelly Clarkson nie miała ostatnio lekko. Po siedmiu latach małżeństwa wokalistka złożyła pozew o rozwód z Brandonem Blackstockiem. Piosenkarka nie ukrywa, że był to dla niej duży cios. Porównała swoje życie do... śmietnika.

Pandemia Koronawirusa zamknęła nas w domach na wiele tygodni. Nie wszystkie pary sobie z tym poradziły. Wygląda na to, że właśnie z powodu lockdown'u Kelly Clarkson rozwiodła się z Brandonem Blackstockiem. Gwiazda bardzo szczerze opowiada o rozstaniu.

Kelly Clarkson o rozwodzie

Podczas wywiadu w Sunday Today Kelly Clarkson bardzo szczerze opowiedziała o rozwodzie. Zdradziła, że w tym czasie nieoceniona była pomoc przyjaciół.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To znaczy, to żadna tajemnica. Moje życie zamieniło się w śmietnik. Było trochę ciężko przez ostatnie kilka miesięcy. Rozmawiałam z przyjaciółmi, którzy przeszli przez rozwód. Nie wiem, jak ludzie przez to przechodzą, nie mając żadnego ujścia, ponieważ jest to najgorsza rzecz dla wszystkich zaangażowanych.

Mówiła Kelly Clarkson.

Gwiazda była tak załamana, że zapomniała o nagrodach Emmy. Kelly Clarkson została nagrodzona statuetką Daytime Emmy dla najlepszej gospodyni talk-show. Gdy zadzwoni do niej agent z tą informacją, początkowo pomyślała, że to zwykły komplement!

Obecnie Kelly Clarkson pracuje nad albumem. To będzie jej rozwoodwa terapia i bardzo szczery krążek.

NAJNOWSZE