Kelly Clarkson zamiast Simona Cowella America's Got Talent! Zastąpi go na stałe?

2020-08-12 18:53 nk
Kelly Clarkson
Autor: RF/Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Simon Cowell uległ w miniony weekend poważnemu wypadkowi na rowerze elektrycznym. Szef jury America's Got Talent ma złamany kręgosłup. Tymczasem rozpoczęły się odcinki na żywo mega popularnego talent show. W fotelu jurora Cowella zastąpiła Kelly Clarkson, która stwierdziła, że chętnie zajmie jego miejsce na stałe!

Simon Cowell trafił w weekend do szpitala po poważnym wypadku na rowerze elektrycznym. Słynny juror testował swój nowy pojazd, kiedy nagle wykonał niefortunny manewr i spadł z niego. Skończyło się złamanym kręgosłupem. Twórca One Direction może mówić o dużym szczęściu, że nie został kaleką.

America's Got Talent bez Simona Cowella

tymczasem w USA zaczęły się odcinki na żywo mega popularnego show, America's Got Talent. Simon Cowell jest szefem jury w programie. Niestety, z wiadomych przyczyn zabrakło go w studiu.

Do ostatniej chwili producenci nie ujawniali, kto zastąpi Brytyjczyka. W końcu prowadzący show ogłosił, że padło na Kelly Clarkson.

Czekałam na to lata. Kocham Simona, ale zaczynam naprawdę przyzwyczajać do tego fotela, kolego. Tak tylko mówię, nie spiesz się. Przydałaby mi się kolejna praca.

- zażartowała Kelly Clarkson, po czym dodała poważniej:

Mam nadzieję, że on czuje się lepiej. Kocham go, dlatego nie miałam nic przeciwko zastąpieniu go w show.

Myślicie, że Simon Cowell wróci do telewizji jeszcze w tej edycji America's Got Talent?

NAJNOWSZE