Co Kris Jenner zrobi po KUWTK? The Real Housewives of Beverly Hills brzmi jak plan

2020-09-14 18:03 es
Kris Jenner
Autor: Rex Features/East News

Zakończenie programu Keeping Up With The Kardashian to niewątpliwie zmiana dla wszystkich członków rodziny. Przez ostatnie 14 lat show pozwoliło im nieźle zarobić. Większość Kardashianek ma już dziś własne, dobrze działające biznesy. Pozostaje więc pyatnie - co zrobi Kris Jenner?

Oczywiście, wszyscy wiemy, że Keeping Up With The Kardashians to mało ambitne show, którego gwiazdy zrobiły fortunę na upublicznianiu życia prywatnego. Ale kto z nas go nie oglądał z zaciekawieniem! KUWTK to takie światowe guilty pleasure...

Po 14 latach show dobiega końca. Siostry Kardashian Jenner zbudowały własne kariery i mają czym się zająć. Nas zastanawia, co stanie się z Kris Jenner. Momager ma co prawda 65 lat, ale sama myśl o jej emeryturze jest niedorzeczna.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czym zajmie się Kris Jenner po zakończeniu KUWTK?

Ten temat wzbudza wiele emocji. Oczywiste jest, że Kris Jenner nie zniknie z show-biznesu. Jej zapał do pracy i zdolności zażądania zrobiły z rodzinnego show, ogólnoświatowy hit!

Wielu uważa, że po zakończeniu KUWTK Kris Jenner dołączy obsady The Real Housewives of Beverly Hills. Programowi przydałaby się świeża krew, bo ostatnie oceny nie są najlepsze.

Co więcej, odkąd Lisa Vanderpump opuściła program w zeszłym roku, widzowie narzekali na brak starszej, bardziej dojrzałej postaci w The Real Housewives of Beverly Hills. Nawet szef Bravo Andy Cohen wyraził zainteresowanie dołączeniem Kris Jenner do RHOBH. Na twitterze napisał lakonicznie, że rozmawiają.

Jest jednak kilka przeszkód. W Keeping Up With The Kardashians Kris Jenner nie była tylko członkiem obsady. Była współtwórcą i producentem wykonawczym. Innymi słowy, przyzwyczaiła się do decydowania.

Czy na planie RHOBH umiałaby nie być momager?

NAJNOWSZE